04 Ağustos 2013, Pazar 11:32:06

KOTİL: "BU YIL 10 MİLYAR DOLAR CİRO BEKLİYORUZ"

THY Genel Müdürü Temel Kotil Tekirdağ Aktif Sanayiciler İşadamları Derneği’nin düzenlediği (TASİAD) iftar yemeğine katıldı. Kotil yemek sonrası işadamlarına bir sunum yaptı.
  • Bu sene 10 milyar $ ciro bekliyormuş, ula uşağum biz de senin gitmenu bekliyruk..
  • Sizi her gördükce Allah islah etsin diyorum birde aa THY de Temel Kotil diye biride varmiş diyorum THY demek Hamdi Topcu demek olarak biliniyor artik cirodan bahsediyorsun ya grevdekiler hakkinda ne düşünüyorsun Temel bey bayrami gönül rahatligi ile gecirebilecek misin cok ah aliyorsunuz cokk
  • Temel bey kilo almış.
  • temel efendi tis'de ''disarda onca issiz varken calisanlarin hepsi son model arabaya biniyorlar daha ne istiyorlar'' gibi abuk bir laf etmisti ama kendide birkac yuz tl lik etro gomlek giyiyor !!! sen ciroyu falan birak da thy ucus guvenliginde sondan 3. sirada bunun icin de birseyler soylesene gorelim!!! bir de sen daha personelinin servis ve yemek rezaletini duzeltmiyorsun her tarafin ciro olsa ne yazar?? hergun gectim b kapisindaki rezaleti, is cikisinda gm onundeki trafik ve servis rezaletini gormuyor musun?? personeline en kalitesiz yemekleri veriyorsun ama sen ve avanen kasibeyazdan bilmem nereden yemek yiyorsunuz bu senin dindarligin ile ortusuyor mu??? sen ve hamdi hakkini yediginiz ,sebepsiz yere isten attiginiz, liyakatina deger vermediginiz insanlardan o kadar cok beddua aldiniz ki ne sen ne hamdi ne diger torpil yapanlar,yaptiranlar iflah olmazsiniz!!!!

TASİAD tarafından dernek binasında iftar yemeği düzenlendi. AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Namık Kemal Üniversitesi, Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ Müftüsü Mahmut Gürlen, İl Genel Sekreteri Mustafa Yel, Tekirdağ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarı, Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ali Kılıç ve çok sayıda işadamı katıldı.

Yemekte bir sunum yapan Kotil kendisini dinleyen işadamlarına THY hakkında bilgi verdi.

Sunumda iş yükünün devlet kurumlarından özel sektör ve STK'lara kaydığını aktaran Kotil, "Dünya havacılığında 3.1 milyar insan havayolu ile seyahat ediyor ve bunların 50 milyonu THY'yi tercih etti. 3.1 milyar insan içerisinde 50 milyon az değil mi diyeceksiniz fakat 10 milyon yolcu taşıyan işletmemiz bugün 50 milyon taşıyor" dedi.

Türk Hava Yolları CEO'su Temel Kotil, bu yıl 10 milyar dolar civarında bir ciro beklediklerini, bu rakamın da 7 milyar dolarının yurt dışından ülkemize geleceğini belirtti.

KOTİL: "BU YIL 10 MİLYAR DOLAR CİRO BEKLİYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 5 yıl önce
Bu sene 10 milyar $ ciro bekliyormuş, ula uşağum biz de senin gitmenu bekliyruk..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gördükce ~ 5 yıl önce
Sizi her gördükce Allah islah etsin diyorum birde aa THY de Temel Kotil diye biride varmiş diyorum THY demek Hamdi Topcu demek olarak biliniyor artik cirodan bahsediyorsun ya grevdekiler hakkinda ne düşünüyorsun Temel bey bayrami gönül rahatligi ile gecirebilecek misin cok ah aliyorsunuz cokk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nane ~ 5 yıl önce
Temel bey kilo almış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ciro ??? ~ 5 yıl önce
temel efendi tis'de ''disarda onca issiz varken calisanlarin hepsi son model arabaya biniyorlar daha ne istiyorlar'' gibi abuk bir laf etmisti ama kendide birkac yuz tl lik etro gomlek giyiyor !!! sen ciroyu falan birak da thy ucus guvenliginde sondan 3. sirada bunun icin de birseyler soylesene gorelim!!! bir de sen daha personelinin servis ve yemek rezaletini duzeltmiyorsun her tarafin ciro olsa ne yazar?? hergun gectim b kapisindaki rezaleti, is cikisinda gm onundeki trafik ve servis rezaletini gormuyor musun?? personeline en kalitesiz yemekleri veriyorsun ama sen ve avanen kasibeyazdan bilmem nereden yemek yiyorsunuz bu senin dindarligin ile ortusuyor mu??? sen ve hamdi hakkini yediginiz ,sebepsiz yere isten attiginiz, liyakatina deger vermediginiz insanlardan o kadar cok beddua aldiniz ki ne sen ne hamdi ne diger torpil yapanlar,yaptiranlar iflah olmazsiniz!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000