09 Mayıs 2014, Cuma 09:58:08

KOTİL: "AYRI BİR İSTANBUL'A UÇUYORUZ"

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapılan seferler için "ayrı bir İstanbul'a uçuyoruz" şeklinde değerlendirdi.
  • Her hafta saw dan izmire düzenli ucan thy yolcusuyum..Uçaklar eski olsa da kabin ekibinin guleryuzlulugu ve samimiyeti benim ucusumun keyifli geçmesine sebep oluyor.. Ve benim gordugum gercek su ki sunexpress personeli bence bu isin hakkını Thy personeline gore daha az maaş alarak daha dazla hakkını veriyorlar..
  • Amac ne yolcu memnuniyeti nede baska bisey.sadece pgs nin saw daki egemenligine son vermek.Ama pegasusla bas etmek oyle kolay degil.geldikleri gibi geri gondercez insalah.Pegasus yoneticileride personelide rekabeti sever.
  • Ist -Rotterdam ucuslari eski ucaklarlami yapilacak acaba?
  • Ben de Kıbrıs Ercan seferinde bulundum. Filonun en eski uçağı olan TC-JFC ile uçtuk. Türk Hava Yollarına hiç yakışmıyor. Göz göre göre SAW yolcuları ikinci sınıf muamele görüyor.

Türk Hava Yolları (THY), Brüksel Havalimanı'ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na ilk seferini dün gerçekleştirdi.

THY'nin TK1946 sefer sayılı ilk uçuşuyla Brüksel'den İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na gidecek yolcular ve turizm acente temsilcileri için kokteyl düzenlendi. İlk uçuşun başlaması dolayısıyla Brüksel Havalimanı'ndaki etkinlikte THY Genel Müdürü Temel Kotil, Brüksel Havalimanı CEO'su Arnaud Feist, Sabiha Gökçen Havalimanı CEO'su Gökhan Buğday pasta kesti.

Kokteylde konuşan Kotil, Sabiha Gökçen'e Brüksel'den ilk uçuşu gerçekleştireceklerini belirterek, haftanın hergünü seferin olacağını söyledi.

Kotil, şunları kaydetti:

"Bu sayı, inşallah daha sonra ikiye üçe çıkacak. Bildiğiniz gibi İstanbul Atatürk Havalimanı'nda günde beş seferimiz vardı, altıncısı geliyor buraya. Sabiha Gökçen de çok başarılı bir havalimanı, ikinci pistinde yapılacağını öğrendik. Sabiha Gökçen'in hizmet verdiği İzmit ve Bursa'nın kocaman endüstri bölgesi var. Bu açıdan ayrı bir İstanbul'a uçmuş gibi olacağız, hayırlı uğurlu olsun. Sabiha Gökçen'e ve bütün Türkiye'nin havacılarına başarılar diliyoruz.''

KOTİL: "AYRI BİR İSTANBUL'A UÇUYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Keyifli bı ucus ~ 4 yıl önce
Her hafta saw dan izmire düzenli ucan thy yolcusuyum..Uçaklar eski olsa da kabin ekibinin guleryuzlulugu ve samimiyeti benim ucusumun keyifli geçmesine sebep oluyor.. Ve benim gordugum gercek su ki sunexpress personeli bence bu isin hakkını Thy personeline gore daha az maaş alarak daha dazla hakkını veriyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Amac ne yolcu memnuniyeti nede baska bisey.sadece pgs nin saw daki egemenligine son vermek.Ama pegasusla bas etmek oyle kolay degil.geldikleri gibi geri gondercez insalah.Pegasus yoneticileride personelide rekabeti sever.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ist -Rotterdam ucuslari eski ucaklarlami yapilacak acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ben de Kıbrıs Ercan seferinde bulundum. Filonun en eski uçağı olan TC-JFC ile uçtuk. Türk Hava Yollarına hiç yakışmıyor. Göz göre göre SAW yolcuları ikinci sınıf muamele görüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000