01 Ekim 2012, Pazartesi 13:29:00

KONGREDE 'DO&CO' DETAYI!

Dün Türkiye'nin gündemine oturan Ak Parti Olağan Kongresi'nde ilginç bir detay ortaya çıktı...
  • ya şu ''yorumsuz'' rumuzlu şahıs, sen önce Türkçe yazmayı öğren sonra DO CO ya laf at... ayrıca sen onun ne kadar kaliteli bir firma olduğunu bilseydin böyle cahilce iddialar ortaya atmazdın
  • yoruma açık.do.co kumanya dağıtıp yandaş olarak para kazanmış olabilir.thy bunu fırsata çevirebilirdi.türkiyedeki bütün meydanlardan partilileri uçakla ankaraya taşıyıp,ister yıllık zarardan düşerdi ister akp den nakit alırdı.partililerde temel kotille hamdi topçuyu severdi.sonuç atı alan üsküdarı geçmiştir.kısmet birdaki kongrede.
  • Bu bir reklamdır, tanıtımdır arkadaşlar. İllaki yabancı bir basketçiye mi para vermek gerek. Kendi insanımıza yedirip reklam yapmak daha mantıklı değil mi lütfen ?
  • THY'in delegelere dolaylı ikramı olmuş. Olsun, olur böyle şeyler bizim gibi topal ve özürlü demokrasinin olduğu ülkelerde.

Tüm Türkiye'nin merakla bekleyip izlediği Ak Parti olağan kongresinde çok çarpıcı gelişmeler yaşanırken havacılık sektörünü de ilgilendiren bir detay ortaya çıktı.

Başbakan Erdoğan'ın 2.5 saat süren konuşmasının canlı olarak ekranlara getirildiği kongrede, katılımcılar için dağıtılan kumanyanın alındığı şirket havacılık sektörünü de yakından ilgilendirecek.

Ak Parti olağan kongresini yerinde takip eden yüzlerce partiliye dağıtılan kumanyaların uçaklara ikram hizmeti sunan THY ortaklığındaki Do&Co'dan tahsis edildiği detayı ortaya çıktı. Ak Parti, partililere dağıtılan kumanyalar için Do&Co ile anlaşıp yemekleri bu şirketten aldı.

Sabahın ilk saatlerinden itibaren katılımcılara dağıtılan kumanyalar için AK Parti'nin ne kadarlık bir ücret karşılığı Do&Co ile anlaştığı ise açıklanmadı.

KONGREDE 'DO&CO' DETAYI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

havacı ~ 6 yıl önce
ya şu ''yorumsuz'' rumuzlu şahıs, sen önce Türkçe yazmayı öğren sonra DO CO ya laf at... ayrıca sen onun ne kadar kaliteli bir firma olduğunu bilseydin böyle cahilce iddialar ortaya atmazdın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?? ~ 6 yıl önce
yoruma açık.do.co kumanya dağıtıp yandaş olarak para kazanmış olabilir.thy bunu fırsata çevirebilirdi.türkiyedeki bütün meydanlardan partilileri uçakla ankaraya taşıyıp,ister yıllık zarardan düşerdi ister akp den nakit alırdı.partililerde temel kotille hamdi topçuyu severdi.sonuç atı alan üsküdarı geçmiştir.kısmet birdaki kongrede.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Bu bir reklamdır, tanıtımdır arkadaşlar. İllaki yabancı bir basketçiye mi para vermek gerek. Kendi insanımıza yedirip reklam yapmak daha mantıklı değil mi lütfen ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
THY'in delegelere dolaylı ikramı olmuş. Olsun, olur böyle şeyler bizim gibi topal ve özürlü demokrasinin olduğu ülkelerde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000