30 Nisan 2013, Salı 17:20:45

KIRMIZI RUJDAN SONRA ETEK DE YASAK!

Türk Hava Yolları’nda kırmızı ruj yasağından sonra, THY adına Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan sefer yapan Sunexpress kabin memurlarına etek yasağı geldi. Bu yasağın gerekçesi neydi?
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • kıyafet tercihi göreceli bi kavram bacakta veya ayak bileğinde dövmesi olanlar için iyi bi fırsat olmuş :)
  • Evet ya maaşlarada el atılsın
  • Eski bir TKli ve XQlu olarak soyluyorum ki,bunlar iyi gunler.Hele hele TKda neler dondugunu calisanlar cokkkk iyi biliyor..rujmus,etekmis geciniz.Siz once sapik beyninizi kontrol ediniz.

Türk Hava Yolları’nda tartışılan ruj yasağından sonra bir yasak haberi daha geldi. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları adına uçan Sunexpress kabin memurları 1 Mayıs’tan itibaren uçuşlarda sadece pantolon giyebilecek.

Etek ve pantolon olmak üzere iki alternatifli kıyafet modellerini tek tipe çevirmek isteyen Sunexpress, sadece THY için yaptığı uçuşlarda etek kullanımını yasaklayacak. THY’nin hazırlatacağı yeni kıyafetler gelene kadar Sunexpress kabin memurları, sadece pantolonla görev yapacak.

Airporthaber’e gelen bilgiye göre, uygulamaya gerekçe olarak çok sık yatı (gece konaklama) görevinden dolayı Sunexpress kabin memurlarının pantolonla daha rahat edeceğinin düşünülmesi nedeniyle böyle bir karar alındığı kaydedildi. Yeni uygulama ile iki farklı tipte değil standart bir kabin kıyafet konseptinin yakalanmasının amaçlandığı öğrenildi.

©AirportHaber

KIRMIZI RUJDAN SONRA ETEK DE YASAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

EMRAHTEKBİRİNCİ ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tattoo lovers ~ 4 yıl önce
kıyafet tercihi göreceli bi kavram bacakta veya ayak bileğinde dövmesi olanlar için iyi bi fırsat olmuş :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cpt ~ 5 yıl önce
Evet ya maaşlarada el atılsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vah vah ~ 5 yıl önce
Eski bir TKli ve XQlu olarak soyluyorum ki,bunlar iyi gunler.Hele hele TKda neler dondugunu calisanlar cokkkk iyi biliyor..rujmus,etekmis geciniz.Siz once sapik beyninizi kontrol ediniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000