03 Mart 2011, Perşembe 10:30:04

KIRGIZ HAVAYOLLARI THY’YE RAKİP OLUYOR (FOTO HABER)

Kırgızistan’ın milli havayolu şirketi Kırgız Airways, 7 Mart’tan itibaren Bişkek-İstanbul seferlerine başlıyor.
  • ÖNCELİKLE HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH KAZADAN BELADAN SAKLASIN BEN KEDİ ADIMA COK SEVİNDİM KISMET OLURSADA KIRGIZ HAVA YOLARIYLA UCACAGIM THY BİLETLER COK (HIGBATTI):)BÖYLELİKLE BİLET FİYATLARI BİRAZ DAHA GERİYE DÜŞER BİR GİDİŞ DÖNÜŞ 1500YT OLMAZKİ BÖYLE İŞALAH BAŞKA HAVA YOLU ŞİRKETLERİDE GİRER FİYATLAR DAHDA DÜŞER UCAKLARI İNTERNETEN TAKİP ETİM ÇOK TEKRARDAN HAYIRLI OLSUN HER İKİ MİLETEDE CON RAHMATĞÖRNÜYORLARĞÜZEL
  • ÖNCELİKLE HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH KAZA BELA ĞÖSTERMESİN BEN ÇOK SEVİNDİM BİLET FİYATLARI AZDA OLSA DÜŞER KEŞKE BİR İKİ HAVA YOLUDA UCAK KALDIRSA İŞTE O ZAMAN BAKALIM THY KAC PARA OLCAK BİLETLERİ ESKİDEN TEKTİ BU YOLARDA ARTIK BİR RAKİBİ VAR .HOŞGELDİNİZ
  • Kirgizstanin 95 tembel diyene, yazik olsun. Yazdiklarina gore bir kulturu yok birisisin.
  • kg airways ve THY? :) karşılaştırmak mümkün mü?) rakip olması için avrupaya amerikaya afrikaya ve bütün asyaya uçması lazım ki o da sittin sene olacak iş değil kırgızların çalışma ritmini gördükten sonra.Dünyanın en iyisi thy ki daha dünkü çocuk bu kg airways...Zaten kendileri de bilir TüRkiye'ye hiçbir ülke kafa tutamaz.Şu ana kadar tanıdığım kırgızların %95i tembel.Adamın hiçbir gayesi yok.Hikaye :)
6 yıl önce durdurulan Kırgızistan Havayolları’nın Bişkek-İstanbul karşılıklı seferleri 7 Mart’tan itibaren yeniden başlıyor.

Bakımları Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’de yapılan Airbus 320 tipi uçaklarla yapılacak seferler, ilk etapta haftada 2 gün olarak gerçekleştirilecek.

Seferler ilk etapta sabah erken saatlerde yapılacak. Sabaha karşı saat 03.00’te İstanbul Atatürk Havalimanı’na inecek uçak saat 05.00’da Bişkek’e gitmek üzere havalanacak.

Türk Hava Yolları’nın haftada 7 sefer yaptığı İstanbul-Bişkek hattında Kızgızistan Havayolları’nın tarifeli seferlere başlamasıyla rekabet de kızışacak.

Kırgızistan Havayolları’nın yolcularına bir de sürprizi olacak. Bişkek-İstanbul hattında seyahat edecek öğrenci ve işçilere yıl boyunca sabit fiyat uygulanacak. Buna göre öğrenci ve işçiler, yılın istedikleri zamanında herşey dahil 360 Euro’ya bilet satın alabilecek.

Kırgızistan'ın Türkiye'ye yapacağı operasyonların THY ile işbirliği içerisinde gerçekleşeceğini kaydeden Kırgız Airways Türkiye Sorumlusu Aybek Nogay, " Biz THY'yi kendimize rakip olarak değil bu pazarda işbirliği yapacağımız bir büyüğümüz olarak görüyoruz. Amacımız iki ülke arasında bugüne kadar THY'nin tek başına üstlendiği rolün bir bölümünü devralmak. İstanbul'a getirdiğimiz yolcular buradan THY ile yurtdışındaki diğer noktalara ulaşacak" dedi.

KIRGIZ HAVAYOLLARI THY’YE RAKİP OLUYOR (FOTO HABER)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Misafir ~ 6 yıl önce
ÖNCELİKLE HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH KAZADAN BELADAN SAKLASIN BEN KEDİ ADIMA COK SEVİNDİM KISMET OLURSADA KIRGIZ HAVA YOLARIYLA UCACAGIM THY BİLETLER COK (HIGBATTI):)BÖYLELİKLE BİLET FİYATLARI BİRAZ DAHA GERİYE DÜŞER BİR GİDİŞ DÖNÜŞ 1500YT OLMAZKİ BÖYLE İŞALAH BAŞKA HAVA YOLU ŞİRKETLERİDE GİRER FİYATLAR DAHDA DÜŞER UCAKLARI İNTERNETEN TAKİP ETİM ÇOK TEKRARDAN HAYIRLI OLSUN HER İKİ MİLETEDE CON RAHMATĞÖRNÜYORLARĞÜZEL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ÖNCELİKLE HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH KAZA BELA ĞÖSTERMESİN BEN ÇOK SEVİNDİM BİLET FİYATLARI AZDA OLSA DÜŞER KEŞKE BİR İKİ HAVA YOLUDA UCAK KALDIRSA İŞTE O ZAMAN BAKALIM THY KAC PARA OLCAK BİLETLERİ ESKİDEN TEKTİ BU YOLARDA ARTIK BİR RAKİBİ VAR .HOŞGELDİNİZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kirgizstanin 95 tembel diyene, yazik olsun. Yazdiklarina gore bir kulturu yok birisisin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kg airways ve THY? :) karşılaştırmak mümkün mü?) rakip olması için avrupaya amerikaya afrikaya ve bütün asyaya uçması lazım ki o da sittin sene olacak iş değil kırgızların çalışma ritmini gördükten sonra.Dünyanın en iyisi thy ki daha dünkü çocuk bu kg airways...Zaten kendileri de bilir TüRkiye'ye hiçbir ülke kafa tutamaz.Şu ana kadar tanıdığım kırgızların %95i tembel.Adamın hiçbir gayesi yok.Hikaye :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000