07 Ocak 2009, Çarşamba 08:09:53

Kevin Costner THY'den ne kadar kazanacak?

Türk Hava Yolları’nın yeni kiraladığı 777’ler için tanıtım reklamında oynayacak olan Kevin Costner’in alacağı ücret de tartışma konusu oldu...
  • Tamamen sans sonucu Jet Airways'in first class koltuklu 777-300 ER ucaklarini wet lease eden THY bu kadar masrafa niye giriyor? Eminim bu first class suite'lerin cogu Jet Airways'de oldugu gibi yine bos kalacak ve yapilan bunca masraf bosa gidecek. Dunyada hicbir sirket wet lease ettigi ve tamamen sans eseri sahip oldugu first class uygulamasi icin bu kadar masraf etmez
  • Türk Hava Yolları dünyaya açılma yolunda. Bu açılma doğal olarak tanıtmayla olur. Durum böyle olunca dünyaca tanınan bir kişiyi ön plana çıkartmak istemesi gereklä ve de doğaldır. Düunyaca tanınmış kim var bizde? Reklamın giderini değil, kazancını düşünmek gerekir. "Soğanı sarmısağı hesaplayan çorbayı içemez" demiş atalarımız.
  • SANKI THY PERSONELI KENDI YONETIMINI COKMU SEVIYOR.......
  • Jet Airways icin bu adama bu kadar para verilirmi. Tabiki kendi paralari degil veriler. Zügürtün ucagi THY cenesini yorarmis. Kardesim yapiyorsan kendine ait olan bir ucaga reklam ver. Jet Airways yarin ucagini geri cekerse ne olacak.

Ünlü oyuncunun First Class hizmetini tanıtmak için 11 Ocak’ta İstanbul’a geleceği ve masrafları hariç 1 milyon Euro alacağı öğrenildi. Kuruçeşme'deki Les Ottomans’nın geceliği 3500 Euro olan Hürrem Sultan suitinde kalacak olan Costner, 13 Ocak’ta İstanbul’dan ayrılacak.

Kevin Costner THY'den ne kadar kazanacak?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

omer ~ 10 yıl önce
Tamamen sans sonucu Jet Airways'in first class koltuklu 777-300 ER ucaklarini wet lease eden THY bu kadar masrafa niye giriyor? Eminim bu first class suite'lerin cogu Jet Airways'de oldugu gibi yine bos kalacak ve yapilan bunca masraf bosa gidecek. Dunyada hicbir sirket wet lease ettigi ve tamamen sans eseri sahip oldugu first class uygulamasi icin bu kadar masraf etmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çağdaş ~ 10 yıl önce
Türk Hava Yolları dünyaya açılma yolunda. Bu açılma doğal olarak tanıtmayla olur. Durum böyle olunca dünyaca tanınan bir kişiyi ön plana çıkartmak istemesi gereklä ve de doğaldır. Düunyaca tanınmış kim var bizde? Reklamın giderini değil, kazancını düşünmek gerekir. "Soğanı sarmısağı hesaplayan çorbayı içemez" demiş atalarımız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 10 yıl önce
SANKI THY PERSONELI KENDI YONETIMINI COKMU SEVIYOR.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allahdan korkun ~ 10 yıl önce
Jet Airways icin bu adama bu kadar para verilirmi. Tabiki kendi paralari degil veriler. Zügürtün ucagi THY cenesini yorarmis. Kardesim yapiyorsan kendine ait olan bir ucaga reklam ver. Jet Airways yarin ucagini geri cekerse ne olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000