07 Aralık 2013, Cumartesi 19:05:50

KAZANIRSA 305 GERİ Mİ DÖNECEK? FLAŞ AÇIKLAMA

Bugün başlayan 27. Hava İş Genel Kurulu'nda sürprizler bitmedi. Reform Hareketi Lideri merak edilirken ortaya farklı bir birlik çıktı. Muhalif Güç Birliği adı verilen bu birliğin liderinin adı da Ali Kemal Tatlıbal olduğu anlaşıldı. Yeni lider ilk kez AirportHaber'e özel açıklama yaptı. Bu açıklama hem 29 Mayıs 2012'de işten atılan 305 kişi için hem de grevde bulunan onlarca THY çalışanı için umut verici bir vaatte bulundu.
  • Dedeye sahip çıkalım mumdan çıkmış yangın ;)
  • Tanıklık yapınca mı işten atılmış 305.. Laf..Sanki Ali Kemal attırdı işten..
  • Şahsi diyaloğa döndü iş. Neyse.. Ben atilayı savunmuyorum. Ben kendi davam için greve cıktım keza cogu arkadasım da öyle. İktidar baskısı neyse türkiye için thy de aynıdır. Tarihe bir kara öüdahele daha gecti. Kutlarız!!!
  • Entirikacı arkadaş yine ben,biz siyasi görüşü farklı diye kimsenin işinden gücünden olmasına ve greve katıldığı için maaşını alamayanlara sevinmiyoruz.çıktığınız yol yanlıştı,artık herşey geçmişte kaldı .Adam gibi bir adamı başkan seçtik çok şükür,biraz sabredin Reformcu kardeşlerin farkını göreceksiniz

Bugün başlayan 27. Hava İş Genel Kurulu'nda sürprizler bitmedi. Reform Hareketi Lideri merak edilirken ortaya farklı bir birlik çıktı.

Muhalif Güç Birliği adı verilen bu birliğin liderinin adı da Ali Kemal Tatlıbal olduğu anlaşıldı. Yeni lider ilk kez AirportHaber'e özel açıklama yaptı.

Bu açıklama hem 29 Mayıs 2012'de işten atılan 305 kişi için hem de grevde bulunan onlarca THY çalışanı için umut verici bir vaatte bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMA

Bugün sendikamzın tarihinde çok önemli bir dönüm noktası idi. Bizden desteğini esirgemeyen tüm delege arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Sendikamız yarından itibaren yükselişe geçiyor.

Atilay Ayçin yönetimi genel kurulda ibra edilmedi, yapılan tüm usülsüzlüklerin hesabı yargıda bir bir sorulacak.

Tüm muhalif gruplardan arkadaşlarımızın katılımıyla yönetim kurulu listemizi oluşturduk. Üyelerimizin haklarını savunan ve onları temsil eden güçlü, adil ve demokratik bir sendika yönetimi oluşumu ana ilkemizdir.

Kazanılmış haklarımızdan en ufak taviz vermeden, hakkımız olanı almak, 305 arkadaşımızın geri dönüşünü sağlamak, başta revizyon 3 olmak üzere kronikleşen bütün sorunlarımızı çözmek, boynumuzun borcudur.

Çoğunluğun desteğini alarak oluşturduğumuz gücümüze, ilkelerimiz, heyecanımız, kararlılığımız güç katıyor. Biz Güç Birliğiyiz.

Saygılarımla
Muhalif Güç Birliği adına
Başkan adayı Ali Kemal Tatlıbal

KAZANIRSA 305 GERİ Mİ DÖNECEK? FLAŞ AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Dedeye sahip çıkalım mumdan çıkmış yangın ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tanıklık yapınca mı işten atılmış 305.. Laf..Sanki Ali Kemal attırdı işten..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cevaben yine.. ~ 4 yıl önce
Şahsi diyaloğa döndü iş. Neyse.. Ben atilayı savunmuyorum. Ben kendi davam için greve cıktım keza cogu arkadasım da öyle. İktidar baskısı neyse türkiye için thy de aynıdır. Tarihe bir kara öüdahele daha gecti. Kutlarız!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Entirikacı arkadaş yine ben,biz siyasi görüşü farklı diye kimsenin işinden gücünden olmasına ve greve katıldığı için maaşını alamayanlara sevinmiyoruz.çıktığınız yol yanlıştı,artık herşey geçmişte kaldı .Adam gibi bir adamı başkan seçtik çok şükür,biraz sabredin Reformcu kardeşlerin farkını göreceksiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000