25 Şubat 2009, Çarşamba 18:32:24

KAZA İLE İLGİLİ BİR İDDİA ÇÜRÜDÜ

THY'nin Amsterdan'da düşen Boeing 737-800 tipi yolcu uçağının yakıtı bittiği ve bu yüzden düştüğü şeklindeki söylentiler çürüdü.
  • BÖYLE İDDİAYA SADECE GÜLÜNÜR.HEMDE ŞEY İLE..CANIM SİZ BİLİYORSUNUZ İŞTE..ONUNLA GÜLÜNÜR..HANGİ ÇAĞDAYIZ YAA.SADECE BU İDDİAYI ORTAYA ATANLARA KARACAHİLLERİN EN ÖNDE GİDENLERİ DİYORUM BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM.
  • havaciligi hic bilmeyen insanlar yorum yaptigi icin bilgi kirliligi yasaniyor.ucaklarda herzaman yedek meydan icin fazladan yakit vardir.boyle birsey asla mumkun degildir.
  • güntay şimşek denen cahilin söylediklerine inanan herkese dur diyorum.
  • bazılarımız ne yazık ki böyle. illa ki birilerini karalasınlar , kendi milli değerlerini zedelesinler kendi insanının şevkini kırsınlar niye böyleler bilmiyorum her-halde eğitim/kültür/sosyal çevre ile alakası yok bence genetik bu bir insan tipi var ki herşeye muhalif ve aynı zamanda herşeyi bilir ve yalnız kendisi bilir. işte bu insan bu özelliklerini çocuklarına da aktarıyor. onlara göre biz yapamayız edemeyiz gidemeyiz zzzzzz...

Uçağın İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalkmadan önce 9 ton 600 litre yakıt aldığı öğrenildi.

Bu hat üzerinde uçan THY uçaklarının normalde 7 ile 9 ton yakıt alarak kalktıkları belirtilirken, düşen uçağın normalinde fazla yakıt alarak kalktığı öğrenildi. Böylece uçağın yakıtı bittiği için düştüğü yönündeki söylentiler çürüdümüş oldu.

KAZA İLE İLGİLİ BİR İDDİA ÇÜRÜDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
BÖYLE İDDİAYA SADECE GÜLÜNÜR.HEMDE ŞEY İLE..CANIM SİZ BİLİYORSUNUZ İŞTE..ONUNLA GÜLÜNÜR..HANGİ ÇAĞDAYIZ YAA.SADECE BU İDDİAYI ORTAYA ATANLARA KARACAHİLLERİN EN ÖNDE GİDENLERİ DİYORUM BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
havaciligi hic bilmeyen insanlar yorum yaptigi icin bilgi kirliligi yasaniyor.ucaklarda herzaman yedek meydan icin fazladan yakit vardir.boyle birsey asla mumkun degildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
güntay şimşek denen cahilin söylediklerine inanan herkese dur diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bazılarımız ne yazık ki böyle. illa ki birilerini karalasınlar , kendi milli değerlerini zedelesinler kendi insanının şevkini kırsınlar niye böyleler bilmiyorum her-halde eğitim/kültür/sosyal çevre ile alakası yok bence genetik bu bir insan tipi var ki herşeye muhalif ve aynı zamanda herşeyi bilir ve yalnız kendisi bilir. işte bu insan bu özelliklerini çocuklarına da aktarıyor. onlara göre biz yapamayız edemeyiz gidemeyiz zzzzzz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000