22 Kasım 2008, Cumartesi 16:39:54

KARLITEKİN, BOMBAYI TRABZON'DA PATLATTI!

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin, Air Bosna’yı satın aldıklarını AirportHaber’e açıkladı.
  • Candan çıkıp ben şu kadar alıyorum desin, bizde doğrusunu öğrenelim. Sen onun avukatımısın, yoksa sana bir kıyakmı geçti? Gerçi bildiğim kadarıyla kendisi senin gini 61 Trabzonluları pek sevmez ama. Ama gözünden kaçmış ve sana bir kıyak yapmış gözüküyor.
  • Yalan olduğunu sizde biliyorsunuz ama, kimse sizi kale almadığı için kuduruyorsunuz...Devam edin...
  • air bosnanin kac tane ucagi var tipi ne bilip bilmeden sallamayin cok iyi yatirimmis yiyeyim sizin yatiriminizi
  • TK61 THY seni avukatmı tuttu. Biz sadece gazetede okuduğumuz haberi söylüyoruz. Sen doğrusunu biliyorsan söyle, değilse avukatlık yapma. Eğer haber yalansa THY tekzip ettirsin!!!. Değilse 35.000 TYL yi alıpta kriz edebiyatı yapmasınlar.

Bosna Hersek Hükümeti tarafından oluşturulan komisyondan Air Bosna’nın yüzde 49’luk hissesinin satış ihalesi için gelen davet üzerine THY Genel Müdürü Temel Kotil, geçtiğimiz Perşembe günü beraberindeki heyetle birlikte Bosna’ya gitmişti.

Trabzon Havalimanı Yeni İç Hatlar Terminali’nin açılışında AirportHaber’e konuşan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin, Air Bosna’nın yüzde 49’luk hissesini satın aldıklarını açıkladı. Görüşmelerin tamamlandığını ve sözleşme için gerekli hazırlıkların yapıldığını ifade eden Karlıtekin, önümüzdeki günlerde nihai imzanın atılacağını belirtti.

©AirportHaber Özel

KARLITEKİN, BOMBAYI TRABZON'DA PATLATTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Feramuz ~ 9 yıl önce
Candan çıkıp ben şu kadar alıyorum desin, bizde doğrusunu öğrenelim. Sen onun avukatımısın, yoksa sana bir kıyakmı geçti? Gerçi bildiğim kadarıyla kendisi senin gini 61 Trabzonluları pek sevmez ama. Ama gözünden kaçmış ve sana bir kıyak yapmış gözüküyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK61 ~ 9 yıl önce
Yalan olduğunu sizde biliyorsunuz ama, kimse sizi kale almadığı için kuduruyorsunuz...Devam edin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ombusman ~ 9 yıl önce
air bosnanin kac tane ucagi var tipi ne bilip bilmeden sallamayin cok iyi yatirimmis yiyeyim sizin yatiriminizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Feramuz ~ 10 yıl önce
TK61 THY seni avukatmı tuttu. Biz sadece gazetede okuduğumuz haberi söylüyoruz. Sen doğrusunu biliyorsan söyle, değilse avukatlık yapma. Eğer haber yalansa THY tekzip ettirsin!!!. Değilse 35.000 TYL yi alıpta kriz edebiyatı yapmasınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000