03 Mart 2014, Pazartesi 09:11:22

KABİN MEMURLARININ TABLETLERİ DAĞITILIYOR

Kabin Hizmetleri Başkanlığı, bugünden itibaren bin 940 kabin amirine tablet bilgisayar dağıtımına başlayacak.
  • Aldığınız paranın yarısına ınsanlar sızın yaptıklarınız harıcınde şapkadan bırde tavşan cıkarıyolar..bıraz sukretmeyı ogrenın..
  • Kabin memurlarina bakarmisin eyvah eyvah:))
  • Bence kabın ekıbıne ılk önce abakus vermelıler.. Çünkü daha cogu sayı saymayı bılmıyor..
  • arkadaşlar, dedikodu,ruj ve ayna eklentileri varmış.ER`a gidenlere fal servisi de varmış :)

Dijital Kabin Yönetim Sistemi’ni uygulamaya koyan THY Kabin Hizmerleti Başkanlığı, kabin amirlerine tablet bilgisayar dağıtacak.  Kabin amirlerinin ve  merkezi yönetimin etkin bilgi paylaşımı ile birlikte bilgiye ulaşım hızını artırmak, zamanı daha etkin kullanarak  verimliliği ve çalışanların motivasyonunu yükseltmek ve kağıt tasarrufu sağlamak amacıyla  Dijital Kabin Yönetim Sistemini uygulamaya koyan THY, bugünden itibaren bin 940 kabin amirine ipad dağıtacak. Toplam 7 bin kabin personeli bulunan THY, kabin amirlerine ipad dağıtarak kabin amirlerinin sorumluluklarındaki raporlamaları çok daha kolay yapmalarını sağlayacak.

Bugünden itibaren GİSAD binasına giderek tabletlerini teslim alacak olan kabin amirlerine iki saatlik eğitim de verilecek. 

Kabin amirleri ipad’ler sayesinde, Uçak Suyu Takip Formu, Temizlik Geri Bildirim Formu, Kabin Arıza Defteri, Temizlik Malzeme Yükleme İrsaliyesi,  Kabin Ekibi Listesi, Kabin Raporları, Stok Listesi Formu, Temizlik Malzeme Formu, Kabin Amiri Bilgi Akarım Formu, Kabin Ekibi Performans Değerlendirme Anketi ve diğer dokümanları dijital ortamda kullanabilecek.

©AirportHaber.com

KABİN MEMURLARININ TABLETLERİ DAĞITILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Aldığınız paranın yarısına ınsanlar sızın yaptıklarınız harıcınde şapkadan bırde tavşan cıkarıyolar..bıraz sukretmeyı ogrenın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kabin memurlarina bakarmisin eyvah eyvah:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bence kabın ekıbıne ılk önce abakus vermelıler.. Çünkü daha cogu sayı saymayı bılmıyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komiksin ~ 4 yıl önce
Gel senide görelim 4 bacak yap kabin içi sayıma bir sokalım seni, yolcular yerlerine oturmamış, TGS her zamanki gibi kabinden bagaj topluyor olsun, yolcular ben bagajımı nereye koyucam diye çemkirsin, biri su biri yastık istesin, biri bagajıım uçağa yüklendimi diye sorsun, iyi bile sayıyoruz yuzdeye vursan senden daha ıyıyızdır.
varmış varmış ~ 4 yıl önce
arkadaşlar, dedikodu,ruj ve ayna eklentileri varmış.ER`a gidenlere fal servisi de varmış :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000