31 Mayıs 2013, Cuma 14:10:22

KABİN MEMURLARI İSTİFA DİLEKÇESİNİ SUNDU

Hava Yolları Kabin Memurları Derneği (TASSA) önüne gelen bir grup Hava İş Sendikası'na üye kabin memuru, TASSA binasının önüne sloganlar atarak siyah çelenk bıraktı ve TASSA üyeliğinden istifa ettiler.
  • Anladık badem bıyıklısın. suyunuz ısındı aga. yakında uçak temizlik görevine dönersin. Yada memlketin Rize'ye.
  • Bir hukukçu olarak yorumlarınızdan ne kadar bilinçsiz ve hukuka uzak olduğunuz aşikar.Bir şey bilmemek ayıp değil,ancak bilmişlik taslamak çook yersiz ve haddiniz değil.....! Grev sona erdiğinde ,yani THY A.O da 24.dönem Tis imzalandığında,atılacak birileri söz konusu olacak ise THY de --> Grevi kıran,grevde çalışan,iş hukuku kapsamı dışında kalan,hukuksal dayanağı olmayan personelden yani üzgünüm ama sizden ve sizin gibi personelden başlanacaktır.Şimdiden bir iş aramaya başlamanız yerinde olacaktır.
  • Aycin sevenler=Tayyip sevenler Lütfen tarzlara bakın biri sol görünüyor biri islamcı 2 side megolaman Padişah adayı
  • Keske sizde o 20 kisiyi 2000 kisi yapsaydiniz.ama nerde o GÖZ sizde:)))

Türk Hava Yolları'ndaki grevin 17'inci gününde, Türkiye Kabin Memurları Derneği (TASSA) üyesi olup greve katılan kabin memurları bugün TASSA Genel Merkezi'ne giderek dernek üyeliğinden istifa ettiklerini açıkladı.

TASSA'nın Ataköy'deki genel merkezi önüne gelen Hava-İş Sendikası'na üye kabin memurları ilk olarak sloganlar attı. Topluluk daha sonra yanlarında getirdikleri, üzerinde 'Grev ve haklarımıza sahip çıkmayan TASSA'yı kınıyoruz' yazan siyah çelengi TASSA genel merkezinin önüne bıraktı.

Kabin memurları, kısa bir açıklamanın ardından TASSA üyeliklerinden istifa ettiklerini yazılı dilekçelerle bildirdi.

Dilekçeleri teslim alan dernek yöneticilerine sözlü sataşmada bulunan kabin memurları daha sonra alkışlarla otobüse binerek TASSA Genel Merkezi'nin önünden ayrıldı.


 

KABİN MEMURLARI İSTİFA DİLEKÇESİNİ SUNDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

gazman'a ~ 5 yıl önce
Anladık badem bıyıklısın. suyunuz ısındı aga. yakında uçak temizlik görevine dönersin. Yada memlketin Rize'ye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Valla ~ 5 yıl önce
Muhteşem döşemişsin arkadaş. Rizzeye kada yolu var Topçu yeğenlerinin...
Atık rumuzluya ~ 5 yıl önce
Bir hukukçu olarak yorumlarınızdan ne kadar bilinçsiz ve hukuka uzak olduğunuz aşikar.Bir şey bilmemek ayıp değil,ancak bilmişlik taslamak çook yersiz ve haddiniz değil.....! Grev sona erdiğinde ,yani THY A.O da 24.dönem Tis imzalandığında,atılacak birileri söz konusu olacak ise THY de --> Grevi kıran,grevde çalışan,iş hukuku kapsamı dışında kalan,hukuksal dayanağı olmayan personelden yani üzgünüm ama sizden ve sizin gibi personelden başlanacaktır.Şimdiden bir iş aramaya başlamanız yerinde olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CİVAN ~ 5 yıl önce
Aycin sevenler=Tayyip sevenler Lütfen tarzlara bakın biri sol görünüyor biri islamcı 2 side megolaman Padişah adayı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
20 kisi ~ 5 yıl önce
Keske sizde o 20 kisiyi 2000 kisi yapsaydiniz.ama nerde o GÖZ sizde:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000