20 Ocak 2011, Perşembe 10:00:04

İŞTE THY'NİN YENİ BUSINESS REKLAMI

Türk Hava Yolları’nın Business Class yüzü seçilen dünyaca ünlü tenisçi Caroline Wozniacki, THY için kamera karşısına geçti. İşte Wozniacki’nin rol aldığı ve dün itibariyle yayınlanmaya başlayan yeni reklam filmi...
  • Yaw Su Thy alehınde konusan adamlara sasıyorum. THY dedıgın frma bayrak tasyıcı bı fırma ne bıım turksunuz sız anlamak mumkun degıl...Sasıyorum sızın gıbı ınsanlara adamların maaslarından sızene sızde gırın sızde calısın gorun.Terbıyesızlık yapmanın manası yok
  • Bu ülkede bir THY çalışanı benim aldığım maaş az geçinemiyorum, sosyal imkanlarım az vs. diye bıdı bıdı ediyorsa yazık. Çıkın o sırça köşkten de piyasayı görün biraz.
  • o haaaaaaa allah gözünüzü doyursun geçinemiyormusunuz?
  • Turkiye'de Youtube acildigina gore, yayinladiginiz videolarda Dailymotion yerine Youtube'u kullanirmisiniz. Her seferinde 30 saniyelik 2 tane video yukluyor, 1 dakikalik video icin, sinir bozucu bir durum. Youtube'da bu kadar sik olmuyor, ozellikle kisa videolar icin.
Dünyanın gelecek vaadeden tenisçileri arasında ön sıralarda gösterilen 20 yaşındaki genç tenisçi Caroline Wozniacki, THY’nin business class sınıfının tanıtımı için kamera karşısına geçti.

Dün akşamdan itibaren televizyonlarda yayınlanmaya başlayan Türk Hava Yolları’nın yeni reklam filminde, Business Class konforu ve ikramı ön plana çıkartılırken, Wozniacki’nin yediği yemekte gözü olan saha hakemi tarafından mola erken bitiriliyor ve yemeklerin tadına bir de saha hakemi bakıyor.

İşte AirportHaber farkıyla Türk Hava Yolları'nın Business Class tanıtımı için 20 yaşındaki Caroline Wozniacki ile çektiği reklam filmi...

İŞTE THY'NİN YENİ BUSINESS REKLAMI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yaw Su Thy alehınde konusan adamlara sasıyorum. THY dedıgın frma bayrak tasyıcı bı fırma ne bıım turksunuz sız anlamak mumkun degıl...Sasıyorum sızın gıbı ınsanlara adamların maaslarından sızene sızde gırın sızde calısın gorun.Terbıyesızlık yapmanın manası yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu ülkede bir THY çalışanı benim aldığım maaş az geçinemiyorum, sosyal imkanlarım az vs. diye bıdı bıdı ediyorsa yazık. Çıkın o sırça köşkten de piyasayı görün biraz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
o haaaaaaa allah gözünüzü doyursun geçinemiyormusunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Turkiye'de Youtube acildigina gore, yayinladiginiz videolarda Dailymotion yerine Youtube'u kullanirmisiniz. Her seferinde 30 saniyelik 2 tane video yukluyor, 1 dakikalik video icin, sinir bozucu bir durum. Youtube'da bu kadar sik olmuyor, ozellikle kisa videolar icin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000