29 Haziran 2015, Pazartesi 09:06:38

İşte THY'nin yeni adresi

Türk Hava Yolları'nın yeni rotası belli oldu. THY Ağustos ayından itibaren Khujand'a uçacak.
  • bu kadar yolcuyu nereden buluyor enteresan yoksa yarıdan az yolcuyla mı gidiyor
  • Thy dunyanin mantikli olan her noktasina ucsun. Icerisinde ne kadar siyaset donsede, insanca uygulamalar olmasada, sonucta ulkemizi, milletimizi, kisaca bizi temsil eden dunyadaki en taninmis firmamiz. Turkiye disinda hic kimse iceride olan biteni bilmez, sadece disini gorur. Olan problemleri zaman icerisinde hallederiz. Biz cozeriz. Zaten medeniyet dediginde bu sekilde gelisim sagliyorki. Bir gunde hic birsey mukemmele ulasmiyor. Yeni baslanilan sefer ins. isabetli olmustur. Karli, bereketli, kazasiz, bir ucus noktasi olmasi dilegiyle. Yolun acik olsun THY..
  • Zonguldak uçuşlarına ne zaman başlıcan thy
  • Oley... En büyük THY!!

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. THY'nin 3 Ağustos itibariyle İstanbul-Khujand seferlerine başlayacağı öğrenildi.

THY'nin Tacikistan'daki Khujand'a yapacağı seferler haftada 2 kez gerçekleştirilecek ve ilk uçuş Boeing 737-800 tipi uçakla yapılacak.

THY'nin sefer detaylarını daha sonra açıklaması bekleniyor.

İşte THY'nin yeni adresi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

birisi ~ 3 yıl önce
bu kadar yolcuyu nereden buluyor enteresan yoksa yarıdan az yolcuyla mı gidiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dLaR ~ 3 yıl önce
Thy dunyanin mantikli olan her noktasina ucsun. Icerisinde ne kadar siyaset donsede, insanca uygulamalar olmasada, sonucta ulkemizi, milletimizi, kisaca bizi temsil eden dunyadaki en taninmis firmamiz. Turkiye disinda hic kimse iceride olan biteni bilmez, sadece disini gorur. Olan problemleri zaman icerisinde hallederiz. Biz cozeriz. Zaten medeniyet dediginde bu sekilde gelisim sagliyorki. Bir gunde hic birsey mukemmele ulasmiyor. Yeni baslanilan sefer ins. isabetli olmustur. Karli, bereketli, kazasiz, bir ucus noktasi olmasi dilegiyle. Yolun acik olsun THY..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komik ~ 3 yıl önce
hangi problemi ne zaman halletmisiz ki simdi veya bundan sonra halledelim ??? biz cozeriz diyorsun iyi o zaman coz bakalim hemsehriciligi,torpili,yandasciligi,hak yemeyi,hirsizligi,adiligi,adaletsizligi vs de gorelim !!!
ZonguldaK ~ 3 yıl önce
Zonguldak uçuşlarına ne zaman başlıcan thy

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BG ~ 3 yıl önce
Oley... En büyük THY!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000