20 Ocak 2016, Çarşamba 16:44:13

İşte THY'nin Batman ve Superman boyamalı uçağı

Kısa bir süre önce duyurduğumuz Superman ve Batman boyamalı uçağın görüntülerini AirportHaber ele geçirdi.
  • Bir seye de iyi güzel olmuş deyin takdir edin. Nedir bu cekememezlik anlamıyorum. Thy'nin basarilari ve tanitimlari Türkiye'ye aittir. Gurur duymalısınız. Bu arada bu ucak daha sirketimiz tarafindan sunulmadan neden fotograflari servis ediliyor? Yaptıgın habercilik mi oldu simdi?
  • Airporthaber olarak kaç gündür Pakistanda mahsur kalan ekiplerle alakalıda bir haber , bilgi vermek bu kadar zormu ?
  • paraya gelince yok reklama gelince var adaletsiz thy
  • THY nın bu (!) başarılı (!) reklamları icin yurt dışına giden para verilen vergiler... Yazık bu kadarına gerek yok. Kim bilir ne kadar para verilmiştir. Zaten turk takımlarına sponsor olmayıp Dışarıya para akıtmak icin yabancı takimlara sponsor Olmasını hic anlamıyorum. O kadar paraya formula 1 i devam ettirseydik ülke adına reklamın alası yapılmış olurdu. Madem reklam, TK formula 1 i canlandırıp Türkiye sponsoru gibi davransaydı... Yapılan o kadar yatırım (pist vs ) da çöpe gitmeseydi...

Kısa bir süre önce duyurduğumuz Superman ve Batman boyamalı uçağın görüntülerini AirportHaber ele geçirdi.

Yarım milyar dolara yaklaşan bütçeyle çekilen 'Batman Superman'a karşı' filmiyle bir reklam anlaşmasına imza atan Türk Hava Yolları, bir uçağını filmin kahramanlarının logolarıyla boyamıştı.

AirportHaber, TC-JJN kuyruk tescilli uçağın boyanmış görüntlerini okuyucularıyla paylaşıyor.

©AirportHaber

İşte o uçak:İşte THY'nin Batman ve Superman boyamalı uçağı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Thy ~ 2 yıl önce
Bir seye de iyi güzel olmuş deyin takdir edin. Nedir bu cekememezlik anlamıyorum. Thy'nin basarilari ve tanitimlari Türkiye'ye aittir. Gurur duymalısınız. Bu arada bu ucak daha sirketimiz tarafindan sunulmadan neden fotograflari servis ediliyor? Yaptıgın habercilik mi oldu simdi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:( ~ 2 yıl önce
Airporthaber olarak kaç gündür Pakistanda mahsur kalan ekiplerle alakalıda bir haber , bilgi vermek bu kadar zormu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 2 yıl önce
paraya gelince yok reklama gelince var adaletsiz thy

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reklam ! ~ 2 yıl önce
THY nın bu (!) başarılı (!) reklamları icin yurt dışına giden para verilen vergiler... Yazık bu kadarına gerek yok. Kim bilir ne kadar para verilmiştir. Zaten turk takımlarına sponsor olmayıp Dışarıya para akıtmak icin yabancı takimlara sponsor Olmasını hic anlamıyorum. O kadar paraya formula 1 i devam ettirseydik ülke adına reklamın alası yapılmış olurdu. Madem reklam, TK formula 1 i canlandırıp Türkiye sponsoru gibi davransaydı... Yapılan o kadar yatırım (pist vs ) da çöpe gitmeseydi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000