12 Şubat 2014, Çarşamba 18:32:59

İŞTE TALPA'NIN YENİ BAŞKANI

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) 9'uncu Genel Kurul seçiminde oyların sayılması bitti. İşte TALPA'nın yeni başkanı...
  • Yeşil pasaport istiyoruzzzz
  • yesil pasaportumuz olsa sana ne zarari var. kafaya bak ya. boyle adamlarla ayni ortamda yasiyoruz
  • patronun emrinde dernekçilik oynama!... tamamı faal uçucu bir ekip nasıl olacakta olaylar karşısında hakkı hakikati savunacak? Başkan ve yardımcısının sektörden emekli kişiler olması gerekir. Çalışırken derdime çare bulamayan Talpa, yaşlanınca bana huzur evinde hizmet verecekmiş. :))))
  • Yeşil ayağa düştü artık size kırmızı yakışır!

Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA) bugün Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde gerçekleştirlen 9'uncu Genel Kurul'unda yeni yönetimini seçti.

Genel kurulda TALPA'nın mevcut yönetimi THY kaptan pilotu Gürcan Mantı, THY kaptan Pilotu Sermet Karaağaç ve THY eski pilotlarından Nuri Sakarya'nın listeleri yarışıyordu.

Oyların sayılması sonrasında Gürcan Mantı'nın başkanlığını yaptığı mevcut yönetim ipi göğüsleyerek tekrar TALPA başkanlığına seçildi.

Toplam 426 oyun kullanıldığı seçimin galibi olan Gürcan Mantı'nın listesi 210 oy, Sermet Karaağaç'ın listesi 80 oy ve Nuri Sakarya'nın listesi de 136 oy aldı.

Seçim sonrası en yakın rakibi Nuri Sakarya'nın da tebrik ettiği Gürcan Mantı, üyelere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

- REHABİLİTASYON VE HUZUR EVİ -
Yeniden başkanlığa seçilen Mantı: "Her zamankinden fazla katılımın olması beni çok mutlu etti. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonrası hepimiz için daha iyi olacak. Bildiğiniz gibi bazı projelerimiz var. Bu projeleri en kısa sürede hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bunlardan biri olan denetleme şirketini kurmayı hedefliyoruz. Bunun dışında level 4 ve sosyal tesis, lokal projemizi de hızla hayata geçireceğiz. Ayrıca yalnız ve emekli olan kaptanlarımızın vaktini en iyi şekilde değerlendirebileceği bir rehabilitasyon ve huzur evi projemiz var. Bunu hayata geçirmek de en önemli arzularımızdan biri. Bir de Hava İş kanunu konusu var. Bunun için de elimizden gelen gayreti göstereceğiz" ifadelerini kullanan Mantı daha sonra yönetim kurulu ile beraber fotoğraf çektirerek tebrikleri kabul etti.

İŞTE GÜRCAN MANTI'NIN LİSTESİ

İŞTE TALPA'NIN YENİ BAŞKANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Yeşil pasaport istiyoruzzzz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pass a ~ 5 yıl önce
yesil pasaportumuz olsa sana ne zarari var. kafaya bak ya. boyle adamlarla ayni ortamda yasiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
patronun emrinde dernekçilik oynama!... tamamı faal uçucu bir ekip nasıl olacakta olaylar karşısında hakkı hakikati savunacak? Başkan ve yardımcısının sektörden emekli kişiler olması gerekir. Çalışırken derdime çare bulamayan Talpa, yaşlanınca bana huzur evinde hizmet verecekmiş. :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pass ~ 5 yıl önce
Yeşil ayağa düştü artık size kırmızı yakışır!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000