25 Eylül 2014, Perşembe 12:00:11

ISTANBUL AIRSHOW 2014 HEYECANI BAŞLADI

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı ISTANBUL AIRSHOW 2014 bugün kapılarını ziyaretçilere açtı.
  • Öncelikle Silkway West Airlines ın B-747-800 uçağına tüm güvenlik ikazlarına rağmen son dakikaya kadar hızlı da olsa gelen ziyaretçilerin kokpite dahil uçağın her yerini görebilmelerine ,resimlemelerine kaptan ve load master ile görüşebilmelerine imkan tanıdık.Ama gel gelelim Fuar içinde AİRPORT haber in Kardeş AZERBYACAN devletine ait bu uçak ile ne bir haberi ne de bazılarının es kaza da olsa içine dahil ettiği 2-3 resmi dışında resim yayınlamaması,bilgilendirme haberi geçmemesi, Bu tip uçakla ilgili sadece Lufthansa yolcu uçağının baz alınıp bir sürü resim çekilmesini manidar filan bulmuyorum resmen tarafsız habercilik ilkesinin dışında olduğunu söyleyebilirim.Airport Haber den bir kişi bile gelip ne resim ne röpörtaj gereği duymamışken .Ulaştırma Bakanı,Sivil Havacılık, DHMİ,ve THY nın Üst yetkilileri özellikle de Sivil Havacılık Havacılık sevdalılarının oldukça yoğun ilgilerinden dolayı şirketim adına saygı ve şükranlarımı sunarım.Airport haber kendini eleştir bence bu konuda
  • 747 ne kadar kalacak?
  • Kaç gün kalacak?
  • Adamlar getirmis 747-800 unu ama icine almiyorlar neymis efendim ozel davetiye gerekliymis o zaman getirme ucagini fuara !!

ISTANBUL AIRSHOW 2014, Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı bugün saat 10:00'da, İstanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Apronu’nda kapılarını 10. kez açtı.

28 Eylül Pazar gününe kadar açık kalacak fuar, dünyanın en önemli sivil havacılık platformları arasında yer alıyor.

Ulaştırma Bakanlığı, Sivil Havacılık ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlükleri desteğinde; Türk Hava Yolları, TAV Havalimanları Holding ve Türk Hava Yolları Teknik sponsorluğunda düzenlenen organizasyon; 40’ın üzerinde özel iş jetini, bölgesel ve uzun menzilli yolcu uçaklarını ve yeni nesil sportif hava araçlarını ziyaretçilerle buluşturmaya başladı. Airbus’ın yeni gözdesi A350 XWB ile Boeing 747-8 Intercontinental modellerinin de görücüye çıkacağı Istanbul AirShow’a bu yıl geçtiğimiz yıllara oranla daha fazla ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın da katıldığı törenle kapılarını ziyaretçilere açan İstanbul AirShow’da bu yıl ilk kez yaş kısıtlaması uygulanacak. Daha önceki yıllarda kısıtlama olmaksızın her yaştan ziyaretçinin katılabildiği fuarda iki kademeli yaş sınırı getirildi.

Fuarın profesyonellere açık olacağı ilk üç günde 16 yaşından küçüklerin fuara katılmaları engellendi. Halk günü olarak belirlenen Pazar günü ise yaş sınırı 4 yaş geri çekildi ve 12 yaşından büyüklerin fuara katılabilmesine olanak verildi.

Öte yandan havacılık sektörünün alternatifsiz en büyük haber kaynağı AirportHaber de Istanbul Airshow 2014’te açılan standında ziyaretçilerini ağırlıyor.

ISTANBUL AIRSHOW 2014 HEYECANI BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Özer Kırtay ~ 4 yıl önce
Öncelikle Silkway West Airlines ın B-747-800 uçağına tüm güvenlik ikazlarına rağmen son dakikaya kadar hızlı da olsa gelen ziyaretçilerin kokpite dahil uçağın her yerini görebilmelerine ,resimlemelerine kaptan ve load master ile görüşebilmelerine imkan tanıdık.Ama gel gelelim Fuar içinde AİRPORT haber in Kardeş AZERBYACAN devletine ait bu uçak ile ne bir haberi ne de bazılarının es kaza da olsa içine dahil ettiği 2-3 resmi dışında resim yayınlamaması,bilgilendirme haberi geçmemesi, Bu tip uçakla ilgili sadece Lufthansa yolcu uçağının baz alınıp bir sürü resim çekilmesini manidar filan bulmuyorum resmen tarafsız habercilik ilkesinin dışında olduğunu söyleyebilirim.Airport Haber den bir kişi bile gelip ne resim ne röpörtaj gereği duymamışken .Ulaştırma Bakanı,Sivil Havacılık, DHMİ,ve THY nın Üst yetkilileri özellikle de Sivil Havacılık Havacılık sevdalılarının oldukça yoğun ilgilerinden dolayı şirketim adına saygı ve şükranlarımı sunarım.Airport haber kendini eleştir bence bu konuda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
747 ne kadar kalacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kaç gün kalacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Adamlar getirmis 747-800 unu ama icine almiyorlar neymis efendim ozel davetiye gerekliymis o zaman getirme ucagini fuara !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000