19 Eylül 2015, Cumartesi 15:51:10

İlker Aycı'dan 'bayram' açıklaması

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Kurban Bayramı tatili nedeniyle yoğunluk yaşanan Atatürk Havalimanı Dış Hatlardan gün içinde 79 bin yolcunun çıkış yapacağını söyledi.
  • İlker Ayçı Bey, THY Çağrı Merkezi'nde gecesini gündüzüne katıp ailelerinden ayrı bayram yapan THY nin yükünü çeken çalışanlarınızı üvey evlat rolünden çıkarıp o insanlara ne zaman pass bilet yada indirimli bilet vereceksiniz? Son iki bayramdan beri bayramımızı bile hediyelerle tebrik etmeyide bıraktınız. Ayrımcılık yakışıyor mu size?
  • Hizmet citasini yükseltmek istiyorsaniz onceliginiz ankara esenboğa tgs müdürü osman aktaş ve canan gökçe den başlayarak lise mezunu seflere kadar inerek ,citayi yukseltebilirsiniz.....
  • hicbir havacilik tecrubesi,bilgisi olmadan digerleri gibi torpille o makama gelen zat ahl'nin jfk'i gectigini soyluyor ama oradaki hizmet kalitesi ile buradaki arasindaki farki niye soylemiyor ??? kendisi daha yeni o da hamdi amcasi gibi havaciligi kitaplardan ogrenci gibi ders calisarak kisa surede ogrenecek !!!
  • thy transit yolcudan para kazanacağım diye türk yolcu rezillik çekiyor. şehrin semaları uçaktan geçilmiyor. birde çok yğunuz jfk havaalanını geçtik diye övünüyorlar. gülermisin ağlarmısın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 günlük Kurban Bayramı tatili nedeniyle Atatürk Havalimanı’nda son günlerin en yoğun günü yaşanıyor. Tatile çıkan yolcuların check-in ve pasaport bankolarında uzun kuyruklar oluşturduğu görüntülerin ardından Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’dan açıklama geldi.

Havalimanındaki işleyişin aksamaması için kurumların birlik içinde çalıştığını ifade eden İlker Aycı Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nden 79 bin kişinin çıkış yapacağını söyledi. Yoğunluğun önemine değinen Aycı konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“JFK NEW YORK’U GEÇTİK”
“Günde bin 350’nin üzerinde hareket oluyor. Dolayısıyla şu anda Atatürk Havalimanımız JFK New York’u geçmiş durumda. Dünya’da da şu anda 13-14 sıralamasına oturmuş durumda. Trafik yoğunluğu, iniş-kalkış, verimlilik açısından JFK New York’un önündeyiz. Bu süratle büyümeyi devam ettiriyoruz.“

ŞEHİT AİLELERİNE İNDİRİM YÜZDE 25 OLDU
İlker Aycı yoğunluk nedeniyle yaşanan aksaklıklara da değindi. Aycı yolcuların bekleme sürelerinde yaşanan sorunların bayramda en hızlı şekilde çözüleceğini ifade etti. Türk Hava Yolları’nın profesyonelce iş yaptığına dikkat çeken Aycı, şehit ailelerine bayramdan sonra yapılacak olan süresiz indirimin yüzde 20’den yüzde 25’e çıkarıldığını açıkladı.

“HİZMET ÇITASINI YUKARI TAŞIYACAĞIZ”
THY olarak farklı yenilikler üzerinde çalıştıklarını söyleyen İlker Aycı hizmet çıtasını daha yukarı taşımak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını kaydetti. Devlet Hava Meydanları İşletmesi ile birlikte iş birliği içinde olduklarını belirten Aycı, “TAV’la birlikte çalışıyoruz. Havalimanında devam eden inşaat, bakım sürecini birlikte atlattıktan sonra havalimanında daha güzel bir rahatlama olacak. Yolcuların şikayet ettiği gecikmeler çok aza inmiş olacak. Biz bu bayram sürecinde bunun hiç hissettirilmemesi yolunda tedbirlerimi aldık. Aldığımız tedbirler sahada da en iyi sonucu verir” dedi.

İlker Aycı'dan 'bayram' açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

THY ~ 3 yıl önce
İlker Ayçı Bey, THY Çağrı Merkezi'nde gecesini gündüzüne katıp ailelerinden ayrı bayram yapan THY nin yükünü çeken çalışanlarınızı üvey evlat rolünden çıkarıp o insanlara ne zaman pass bilet yada indirimli bilet vereceksiniz? Son iki bayramdan beri bayramımızı bile hediyelerle tebrik etmeyide bıraktınız. Ayrımcılık yakışıyor mu size?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acaba ~ 3 yıl önce
iktidar sayesinde turkiye'de ayrimciligin olmadigi bir yer var mi ?
esenboğa ~ 3 yıl önce
Hizmet citasini yükseltmek istiyorsaniz onceliginiz ankara esenboğa tgs müdürü osman aktaş ve canan gökçe den başlayarak lise mezunu seflere kadar inerek ,citayi yukseltebilirsiniz.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVAGAZI ~ 3 yıl önce
hicbir havacilik tecrubesi,bilgisi olmadan digerleri gibi torpille o makama gelen zat ahl'nin jfk'i gectigini soyluyor ama oradaki hizmet kalitesi ile buradaki arasindaki farki niye soylemiyor ??? kendisi daha yeni o da hamdi amcasi gibi havaciligi kitaplardan ogrenci gibi ders calisarak kisa surede ogrenecek !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kanban ~ 3 yıl önce
THY tecr,besiz insanlarsa doluysa nasıl oluyor da dünyanın en iyi 4.havayolu şirketi olabiliyor?
kanban'a ! ~ 3 yıl önce
devlet el altindan subvanse ediyor,isi eskiler yapiyor da ondan ! ayrica ucus guvenliginde de 144 buyuk firma icinde son 10 icinde sozum ona dunyanin 4.en iyi havayolu olan sirket !!!
mutlu ~ 3 yıl önce
thy transit yolcudan para kazanacağım diye türk yolcu rezillik çekiyor. şehrin semaları uçaktan geçilmiyor. birde çok yğunuz jfk havaalanını geçtik diye övünüyorlar. gülermisin ağlarmısın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000