05 Temmuz 2016, Salı 14:41:18

İlker Aycı TGS personeliyle bayramlaştı

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı Atatürk Havalimanı'nda Turkish Ground Services (TGS) personeli ile bayramlaştı.
  • Çok samimiyetsiz, şov amaçlı işler yapıyor, konuşurken, el sıkarken insanların suratına bile bakmıyor. Birakın şovu siz politikacı değilsiniz. Şirketlerin tamamnını batırmak üzeresiniz. İş yapın biraz iş.
  • Öncelikle iyi bayramlar aşkanım.Ben kabinde dönen pis oyunlardan haberiniz olmadığını düşünüyorum.Bir ara bizim yanımıza gelip bizleri ve dertlerimizi dinlemenizi isterim.Özellikle bu güç için savaşan idari kadro çok canlar yakıyor.Ekip planlama bizi insan yerine koymuyor bunları sizin okuduğunuz söylendi.Birde kimse Özlem hnmı sevmiyor onu sakın khb başkanı yapmayın başkanım.
  • Artık gece devam pırımlerı ve yıpranma payları verılırı olan memura oluyo şefe müdüre degıl.
  • TGS yi gördünüz mü ekonomi kontuarindan adam çekmiş cip kontuarina.Kravatlara bakın anlarsınız hepsi arkadaşim zaten. Sadece günü kurtarmak için çalışıyorlar

Atatürk Havalimanı'na öğle saatlerinde gelen THY Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlkey Aycı, Turkish Ground Services (TGS) Genel Müdürü Nurzat Erkal ile birlikte Türk Hava Yolları (THY) kontuarlarında görev yapan personeli ile bayramlaştı.

İlker Aycı, check-in kontuarlarındaki TGS personeli ile tek tek bayramlaşırken, yolcuları ve diğer havalimanı personelini de unutmadı. Bir süre havalimanı çalışanları ile de sohbet eden Aycı, daha sonra AHL Dış Hatlar Terminali'ndeki TGS Dinlenme Odası'na uğradı.

Buradaki personelle de bayramlaşan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ve TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal, bir süre personelle sobet ettikten sonra buradan da ayrıldı.

Aycı'nın bayramlaşma törenine Havalimanı nöbetçi meydan müdürü ve THY ve TGS yöneticileri de eşlik etti.

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ve TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal ve bazı yöneticiler daha sonra, havalimanı saldırısında hayatını kaybeden TGS personellerinin ailelerini ziyaret etti.İlker Aycı TGS personeliyle bayramlaştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Samimiyet ~ 2 yıl önce
Çok samimiyetsiz, şov amaçlı işler yapıyor, konuşurken, el sıkarken insanların suratına bile bakmıyor. Birakın şovu siz politikacı değilsiniz. Şirketlerin tamamnını batırmak üzeresiniz. İş yapın biraz iş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sizleride gördük ~ 9 ay önce
sizi gidi geziciler sizi
BAŞKANIMIZ ~ 2 yıl önce
Öncelikle iyi bayramlar aşkanım.Ben kabinde dönen pis oyunlardan haberiniz olmadığını düşünüyorum.Bir ara bizim yanımıza gelip bizleri ve dertlerimizi dinlemenizi isterim.Özellikle bu güç için savaşan idari kadro çok canlar yakıyor.Ekip planlama bizi insan yerine koymuyor bunları sizin okuduğunuz söylendi.Birde kimse Özlem hnmı sevmiyor onu sakın khb başkanı yapmayın başkanım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 2 yıl önce
Artık gece devam pırımlerı ve yıpranma payları verılırı olan memura oluyo şefe müdüre degıl.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Checkin agent ~ 2 yıl önce
TGS yi gördünüz mü ekonomi kontuarindan adam çekmiş cip kontuarina.Kravatlara bakın anlarsınız hepsi arkadaşim zaten. Sadece günü kurtarmak için çalışıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000