25 Şubat 2013, Pazartesi 12:00:02

İLK GÖRÜŞME YARIN YAPILACAK!

Türk Hava Yolları ile Hava İş Sendikası arasında anlaşmazlıkla başlayan 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi'ne ilişkin arabulucu gelişmesi yaşandı.
  • Biz sendika değil bu yönetimi istemiyoruz ey anlamayanlar...Artık gözünüzü açın.Bu agayla olllmazzz...
  • Bu arkadaslar neden basbakanimiza cikmiyor bir grup olarak ya da neden gidip ankarada meclisin onunde eylem yapmiyor, yapin ben de geleyim devir sesini duyurabilenlerin devri
  • Sen kendine aci! Siz bizi yalniz biraktikca ben size aciyorum.bu kadar kor olamazsiniz.sendika olmayinca ne halt edeceksiniz merakla bekliyorum
  • sendikanın gecmişindede işten atılanlar icin yapılanlar ortada koca bir HİC.bundada sendika kendi cıkarlarını düşünüp calışanı bir kenara bırakacaktır bu husus unutulması sendikanın(atila aycin) tarihinde yaşanmıştır ve vardır bunlar.Giden 305 kişiye acıyorum.

Türk Hava Yolları'nın işten çıkardığı 305 çalışan nedeniyle anlaşmazlıkla başlayan 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi için yeni bir arabulucu atandı.

THY ile Hava İş Sendikası arasında 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi için resmi arabulucu olarak Gülsevil Alpagut atandı. THY çalışanları için son derece kritik bir öneme sahip olan 24. Dönem TİS görüşmeleri için atanan Alpagut, taraflarla ilk görüşmesini yarın saat 14:00'da THY Genel Müdürlüğü'nde gerçekleştirecek.

Bu arada konuyla ilgili üyelerini bilgilendiren Hava İş Sendikası bir açıklama yayınladı.

Hava İş'ten yapılan açıklamada şu ifadeler kulllanıldı:

THY A.O 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi resmi arabulucusu olarak Sayın Gülsevil Alpagut atanmıştır. Alpagut taraflarla ilk görüşmesini 26.02.2013 Salı(Yarın) günü saat 14.00’da THY Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirecektir. Bilginize sunarız.

HAVA-İŞ GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU 

İLK GÖRÜŞME YARIN YAPILACAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Gerçekler... ~ 5 yıl önce
Biz sendika değil bu yönetimi istemiyoruz ey anlamayanlar...Artık gözünüzü açın.Bu agayla olllmazzz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bra ~ 5 yıl önce
Bu arkadaslar neden basbakanimiza cikmiyor bir grup olarak ya da neden gidip ankarada meclisin onunde eylem yapmiyor, yapin ben de geleyim devir sesini duyurabilenlerin devri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yakında.. ~ 5 yıl önce
kısa zaman içersinde öyle bir planımız var.sendikasız,sadece gerçek mağdur işçiler olarak.
KABİN'e ~ 5 yıl önce
Sen kendine aci! Siz bizi yalniz biraktikca ben size aciyorum.bu kadar kor olamazsiniz.sendika olmayinca ne halt edeceksiniz merakla bekliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KABİN ~ 5 yıl önce
sendikanın gecmişindede işten atılanlar icin yapılanlar ortada koca bir HİC.bundada sendika kendi cıkarlarını düşünüp calışanı bir kenara bırakacaktır bu husus unutulması sendikanın(atila aycin) tarihinde yaşanmıştır ve vardır bunlar.Giden 305 kişiye acıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000