05 Ocak 2009, Pazartesi 17:04:02

İLK FIRST CLASS YOLCU ANLATIYOR

Türk Hava Yolları'nın Hintli havayolu şirketi Jet Airways'ten kiraladığı B777-300ER'ın ilk first class yolcusu olan Nihat Genç Türkiye'ye döndü.
  • Parayla, giyimle, kuşamla adam olunmaz diye biliyorum. Afedersiniz ama airone rumuzlu arkadaşım; hiç Sabancıların uçuşlarda naısl giyindiklerini gördünüz mü? Onların kalitesi, kültürleri tartışılmaz sanırım. Bu tür insanlar şıklıktan çok rahatlığa bakarlar. Neyse bu vesile ile ilk yolcu hayırlı olsun. Bir Çelebi personeli olarak THY'a her zaman başarılar dilerim. Yeni B777-300ER lara... Saygılarımla.
  • Hong Kong uçuşu yaklaşık 10 saat ve uzun mesafe uçuş yapanlar bilir takım elbiseyle bu kadar yol çekilmez perişan olursun ve first class uçacak yolcu için şu kıyafet giyilir bu kıyafet giyilir diyede bir havayolu kuralı olduğunuda sanmıyorum.Adam açık açık söylüyor zaten ben Turizmciyim ve bu hattı kullandıgım için first class uçuşunu deniyorum keşke hepimiz bu arkadaş gibi işimizin üstüne bu kadar eğilsek;Ben başarılarınızın devamını diliyorum.
  • ne kadar materyalist bi düşünce bu,kıyafete göre maddiyat terazisine mi koyuyorsun?Ne kadar giyinirse o kadar adam yani!! Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz birader!!
  • Kusura bakmayın ama birinci sınıfta yolculuk edip bu kıyafet ne derece yakışıyor? Kültür, saygı, sevgi... Bunlar para ile her zaman alınamaz. Tabi ki bu arkadaşı hiç bir zaman yadırgamıyorum. Son yıllarda ülkemizde neler ile karşılaşıyoruz, ünlü ünsüz. Yazık.

Türk Hava Yolları'nın 3 Ocak’ta Hong Kong'a gerçekleştirdiği seferde First Class koltuklarda uçarak bu alanda ilk olma özelliğine kavuşan Nihat Genç, seyahatini tamamlayarak yurda döndü.

Bu sabah Türkiye’ye dönen Genç, First Class yolculuğuyla ilgili Airport TV’ye ne dedi?
 
Uçuştan memnun kaldı mı?

Uçakta, ne gibi eksiklikler gördü?

Eğlence sisteminde ne tür sorunlarla karşılaştı?

Hong Kong’a iner inmez hangi şokla karşılaştı?

Tüm ayrıntılar bu akşam saat 20:00'da Airport TV Ana Haber Bülteni'nde...

İLK FIRST CLASS YOLCU ANLATIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

:)) ~ 10 yıl önce
Parayla, giyimle, kuşamla adam olunmaz diye biliyorum. Afedersiniz ama airone rumuzlu arkadaşım; hiç Sabancıların uçuşlarda naısl giyindiklerini gördünüz mü? Onların kalitesi, kültürleri tartışılmaz sanırım. Bu tür insanlar şıklıktan çok rahatlığa bakarlar. Neyse bu vesile ile ilk yolcu hayırlı olsun. Bir Çelebi personeli olarak THY'a her zaman başarılar dilerim. Yeni B777-300ER lara... Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
türker ~ 10 yıl önce
Hong Kong uçuşu yaklaşık 10 saat ve uzun mesafe uçuş yapanlar bilir takım elbiseyle bu kadar yol çekilmez perişan olursun ve first class uçacak yolcu için şu kıyafet giyilir bu kıyafet giyilir diyede bir havayolu kuralı olduğunuda sanmıyorum.Adam açık açık söylüyor zaten ben Turizmciyim ve bu hattı kullandıgım için first class uçuşunu deniyorum keşke hepimiz bu arkadaş gibi işimizin üstüne bu kadar eğilsek;Ben başarılarınızın devamını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aironethousand ~ 10 yıl önce
ne kadar materyalist bi düşünce bu,kıyafete göre maddiyat terazisine mi koyuyorsun?Ne kadar giyinirse o kadar adam yani!! Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz birader!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airone ~ 10 yıl önce
Kusura bakmayın ama birinci sınıfta yolculuk edip bu kıyafet ne derece yakışıyor? Kültür, saygı, sevgi... Bunlar para ile her zaman alınamaz. Tabi ki bu arkadaşı hiç bir zaman yadırgamıyorum. Son yıllarda ülkemizde neler ile karşılaşıyoruz, ünlü ünsüz. Yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000