03 Mayıs 2013, Cuma 09:50:42

HAVA İŞ'TEN KRİTİK TOPLANTI

Hava İş Senikası grev yetkisini almasının ardından bugün toplanma kararı aldı...
  • vasıfsız lise diploması ile 5000 tl maaş alabileceğim bi iş söyleyin demiş birisi kabinden olmadığı belli çünkü kabindekiler en az yüksek okul mezunu ve herkezin en az bir yabancı dili var ayrıca kimse 5000 tl almıyor herkez uçtuğu kadar ve hakkettiğinden de daha az maaş alıyo emin olun.Kimsenin çalışma şartlarını bilmeden kabin ve kokpitle uğraşmayı bırakın artık.
  • bu yomıyeyı kım vereck dısarda arkadaslar ne grevı oturun oturdugunuz yerde
  • Kabin , sen kar'dan pay alamazken hakkın olanı ! elin gavuru şampiyonlar liginde final oynuyor diye sana verilmeyen paracıklar , onların ceplerinde , kasasında . Grev lütuf değil . HAK ! lufthansa grev yaptı ne oldu ?? Bırakın fakir edebiyatı yapmayı. Ver hakkımı herkes yoluna devam etsin . Dünyanın en iyisi olmak istiyorsan çalışanlarınla aynı safta yer alacaksın . Grevse greve gidilecek arkadaş. Kuldan korktuğunuz kadar ALLAH tan korksanız böyle ezilip büzülmezsiniz.
  • çalışanlar halinden memnun,memnun ki grevle ilgili düşüncelerini geçen yıl gördük. Biz işten atılanların da bir çoğu işe geri dönmek istemiyor. Sendika neyin derdinde..niye bizi bahane edip masaya oturmuyor..kim geri dönmek istiyor arkadaşım bir sor ilk önce...

Türk Hava Yolları ile yapılan 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi (TİS) görüşmelerinin uyuşmazlıkla sonuçlanması sonrasında grev kararını asan ve grev yetkisini de alan Hava İş Sendikası bugün toplanma kararı aldı.

Hava İş'ten yapılan açıklamada:

Sendikamız Başkanlar Kurulu’nun 29 Nisan’da gerçekleştirdiği toplantı sonucunda, Hava-iş Genel Merkez Yönetim Kuruluna verilen yetki ile 3 Mayıs saat 10.00’da THY 24. Dönem Toplu İş Sözleşmesi uyuşmazlığı ile ilgili toplanacaktır.

Gerçekleşen toplantı sonrası Hava-iş Genel Merkez Yönetim Kurulu, saat 12.00’da sendikamız genel merkezinde basın açıklaması yapacaktır.

HAVA İŞ'TEN KRİTİK TOPLANTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Kokpit ~ 5 yıl önce
vasıfsız lise diploması ile 5000 tl maaş alabileceğim bi iş söyleyin demiş birisi kabinden olmadığı belli çünkü kabindekiler en az yüksek okul mezunu ve herkezin en az bir yabancı dili var ayrıca kimse 5000 tl almıyor herkez uçtuğu kadar ve hakkettiğinden de daha az maaş alıyo emin olun.Kimsenin çalışma şartlarını bilmeden kabin ve kokpitle uğraşmayı bırakın artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GARSON... ~ 5 yıl önce
bu yomıyeyı kım vereck dısarda arkadaslar ne grevı oturun oturdugunuz yerde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dortmund ~ 5 yıl önce
Kabin , sen kar'dan pay alamazken hakkın olanı ! elin gavuru şampiyonlar liginde final oynuyor diye sana verilmeyen paracıklar , onların ceplerinde , kasasında . Grev lütuf değil . HAK ! lufthansa grev yaptı ne oldu ?? Bırakın fakir edebiyatı yapmayı. Ver hakkımı herkes yoluna devam etsin . Dünyanın en iyisi olmak istiyorsan çalışanlarınla aynı safta yer alacaksın . Grevse greve gidilecek arkadaş. Kuldan korktuğunuz kadar ALLAH tan korksanız böyle ezilip büzülmezsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 5 yıl önce
çalışanlar halinden memnun,memnun ki grevle ilgili düşüncelerini geçen yıl gördük. Biz işten atılanların da bir çoğu işe geri dönmek istemiyor. Sendika neyin derdinde..niye bizi bahane edip masaya oturmuyor..kim geri dönmek istiyor arkadaşım bir sor ilk önce...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000