08 Mart 2009, Pazar 09:11:43

Hatay'a yurt dışı seferler istiyoruz

Sabah Gazetesi'nin Melih Abi yazarına isteklerini bildiren okuyuculardan Yıldıray Çiğdem, THY'den Hatay'a yurt dışı seferlerinin başlamasını istemiş.
  • burada yayınlanan aşağılayıcı yorumların engellenmesini talep ediyorum..
  • bende bir hatayli olarak birseyi kesin ve net söyleyebilirimki seni tanimadan sadece yazdigin birkac komplexli cümlenle emin ol o köylüler diye kücümsedigin insanlar senden daha bilgili ve seviyeliler cünkü sen ne olursan ol seni böyle kücümsemezler buda egitim meselesi.. bence sen sükretki inek sagiolar yoksa süt yogurt peynir ve ürünleri senin sofranda olmazdi.. belliki senin sinirini bu haber degilde kendi asagilik komplexin bozmus.. kal saglicakla..
  • thy büyük meydanların dışında local dışhat taşımacılığı yapmamaktadır. bu tür meydanlarda öger türk tur dışhat yolcuların ciddi bir kısmını taşımaktadır. talebin öger'e iletilmesi faydalı olur..
  • Köylüye kendince hakaret etmeye çalışan zavallı(lar) Önce türkçe konuşmayı EMDE yazmayı öğren..sonra hangi kompleksini tatmin etmeye çalıştığını bilenlere sor ve beynini DEMİZLE..

Hatay Havaalanı açıldığı günden itibaren yoğun ilgi görüyor ve bölgede yaşayan insanların önemli ihtiyaçlarını karşılıyor.

Bu nedenle Hatay Havaalanı'nın yurt dışı seferlere de başlamasını istiyoruz. Yurtd ışında yaşayan Antakyalı gurbetçilerimiz memleketlerine direk gelmek istiyorlar, ama ulaşım sorun olduğu için en yakın il olan Adana'ya iniyorlar.

Türk Hava Yolları yetkililerinden Hatay Havaalanı'ndan en kısa zamanda yurt dışı seferlerini göz ardı etmemelerini rica ediyoruz.

Sabah

Hatay'a yurt dışı seferler istiyoruz

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 9 yıl önce
burada yayınlanan aşağılayıcı yorumların engellenmesini talep ediyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bende bir hatayli olarak birseyi kesin ve net söyleyebilirimki seni tanimadan sadece yazdigin birkac komplexli cümlenle emin ol o köylüler diye kücümsedigin insanlar senden daha bilgili ve seviyeliler cünkü sen ne olursan ol seni böyle kücümsemezler buda egitim meselesi.. bence sen sükretki inek sagiolar yoksa süt yogurt peynir ve ürünleri senin sofranda olmazdi.. belliki senin sinirini bu haber degilde kendi asagilik komplexin bozmus.. kal saglicakla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
thy büyük meydanların dışında local dışhat taşımacılığı yapmamaktadır. bu tür meydanlarda öger türk tur dışhat yolcuların ciddi bir kısmını taşımaktadır. talebin öger'e iletilmesi faydalı olur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Köylüye kendince hakaret etmeye çalışan zavallı(lar) Önce türkçe konuşmayı EMDE yazmayı öğren..sonra hangi kompleksini tatmin etmeye çalıştığını bilenlere sor ve beynini DEMİZLE..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000