11 Ekim 2012, Perşembe 17:23:01

HAMDİ TOPÇU'DAN 'SURİYE' AÇIKLAMASI

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY uçaklarının Suriye krizi nedeniyle izleyeceği rota ve planlarla ilgili soruları yanıtladı...
  • sevgili airporthaber, burada başkalarına yapılan iyi/kötü eleştiriler gibi size yapılan ahlak sınırları içindeki yorumları da yayınlamanızı tavsiye ederim. gazetecilik mesleği bunu icap ettirir.
  • 2003 ten beri sektördesin, yıllardır top managementtesin. İnsan böyle mi açıklama yapar. Çok ayıp. Biraz birşeyler öğrenseydin be kardeşim. Yani sağa sola biraz daha dikkatli baksaydın, beden dilinden, kaş göz işaretlerinden falan birşeyler kapabilirdin.
  • bazen sag bazen sol mu????? bu nasil tabirdir??? koskoca baskan nasil boyle laflar eder??? kendini rize de mi zannediyorsun??? kamyon sirketi mi yonetiyorsun ey topcu???? dunya tarihinde gorulmemis sekilde eskiden mali musavir olup da torpille thy gibi bir sirketin yonetim kurulu baskani olursan boyle incileri de yumurtlarsin tabii!!!! yuhhh beee!!!! dunya havacilik tarihine altin harflerle gectin....tabii ulkemizi,sirketimizi,bizleri rezil ederek!!!! helal olsun!!!!
  • Sivrizekali test pilotu, Hamdi Topcu nun hicbir akademik kariyeri yada basarisi yok, o senin kast ettigin bir kere Temel Kotil. Evet dogru adam in Michigan Ann Harbor ve ITU de kursusu vardi Genel Mudur olmadan once ama bizim arkadaslar onu da begenmiyorlar. Onlar icin dini yonu olan herkes takunyalidir.

Suriye ile Türkiye arasında yaşanan uçak krizinin ardından Türk Hava Yolları uçaklarının rotasının değiştiği konusu ile ilgili Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY uçaklarının Suriye hava sahasını 4 gündür kullanmadığını, ikinci güvenli alan oluşturuluncaya kadar bu sahanın kullanılmayacağını ifade etti.

Topçu, "THY uçakları, gittiği rotaya göre; bazen Suriye’nin sağ, bazen sol tarafından geçecek. Bu, ek yakıt maliyetine sebep olmayacak” dedi.

Uçuşlarının normal ve saatinde yapıldığını belirten THY Basın Müşavirliği yetkilileri de yazılı açıklama yaptı.

Açıklamada, "Teknik değerlendirmeler yapıldı. Suriye üzerinden geçen seferlerimizin rotaları değiştirildi ve seferlerimizin hiçbir şekilde bu durumdan etkilenmedi" denildi.

HAMDİ TOPÇU'DAN 'SURİYE' AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

yorum ~ 6 yıl önce
sevgili airporthaber, burada başkalarına yapılan iyi/kötü eleştiriler gibi size yapılan ahlak sınırları içindeki yorumları da yayınlamanızı tavsiye ederim. gazetecilik mesleği bunu icap ettirir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayıp ~ 6 yıl önce
2003 ten beri sektördesin, yıllardır top managementtesin. İnsan böyle mi açıklama yapar. Çok ayıp. Biraz birşeyler öğrenseydin be kardeşim. Yani sağa sola biraz daha dikkatli baksaydın, beden dilinden, kaş göz işaretlerinden falan birşeyler kapabilirdin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yuhh be..rezil ettin bizi...sag sol ne demek??? ~ 6 yıl önce
bazen sag bazen sol mu????? bu nasil tabirdir??? koskoca baskan nasil boyle laflar eder??? kendini rize de mi zannediyorsun??? kamyon sirketi mi yonetiyorsun ey topcu???? dunya tarihinde gorulmemis sekilde eskiden mali musavir olup da torpille thy gibi bir sirketin yonetim kurulu baskani olursan boyle incileri de yumurtlarsin tabii!!!! yuhhh beee!!!! dunya havacilik tarihine altin harflerle gectin....tabii ulkemizi,sirketimizi,bizleri rezil ederek!!!! helal olsun!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nemesisofsky ~ 6 yıl önce
Sivrizekali test pilotu, Hamdi Topcu nun hicbir akademik kariyeri yada basarisi yok, o senin kast ettigin bir kere Temel Kotil. Evet dogru adam in Michigan Ann Harbor ve ITU de kursusu vardi Genel Mudur olmadan once ama bizim arkadaslar onu da begenmiyorlar. Onlar icin dini yonu olan herkes takunyalidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000