17 Ekim 2011, Pazartesi 21:57:06

HAMDİ TOPÇU'DAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Kocaeli-Trabzon seferlerinin başlayacağını açıkladı.
  • Arkadaşlar yaklaşık 6-7 önce baslamıs olan DLR, simulator ve mülakatları basarıyla gecmişler, kendilerine basarılı oldukları bildirilmiş ve mevcut işlerinden ilişiklerini kesip ilişik kesme belgesini THY'ye teslim ettikleri takdirde işe alınacakları bildirilmiştir. İlişik kesme belgelerini teslim etmelerine ve aradan gecen 4-5 aya ragmen bu mağdurlar hala işe alınmamıstır yani mağduriyetleri giderilmemiştir.....
  • Arkadaşım öncelikle kullandığın dili iyi bilmeden pilot olmanda çelişki görüyorum. Benim bildiğim MADUR Trabzonda bir dağ adı. Sen dağmı oldun, yoksa mahrumiyet çekme anlamında MAĞDUR mu oldun. Ben şahsen böyle yanlış türkçe kullananlara yeterli gözüyle bakmam. Benden sana tavsiye önce kullandığın dili iyi ve doğru kullan. Allah işini rast getirsin.
  • Dostum öncelikle gecmis olsun hangi alımları durdurdular atpl li girenleri mi yoksa yetiştirilmek üzere alınanlarımı
  • SAYIN HAMDİ TOPÇU, THY NIN GİRİŞİMLERİNİ VE ATAKLARINI TAKDİRLE KARŞILIYORUZ. BU SATIRLARI OKUMANIZ ÜMİDİYLE BİR MADURİYETİ DİLE GETİRMEK İSTERİM. KONU 6-7 GİBİ BİR SINAV SÜRECİ GEÇİRİP BAŞARILI OLAN 37 F/O ADAYININ BAŞARILI BULUNDUNUZ DEDİKTEN 4 AY SONRA SİZİN ALIMLARINIZI DURDURDUK VEYA İPTAL ETTİK DENMESİ HANGİ KURUMSAL ŞİRKETE YAKIŞIR. BUNU THY YAPIYOR.BU YAPILAN HAREKETE BİR ANLAM VERMEK MÜMKÜN DEĞİL.İTHY DA İŞE BAŞLAMANIN HEYCANI İLE BEKLERKEN İŞLERİNDEN AYRIMIŞ BU DİNAMİK İNSALARA NE KADAR MUTSUZ OLDUKLARINI VE ZOR DURUMU DÜŞTÜKLERİNİ ANLATSMSM.KURUMUNUZCA İLİŞİK KESME BELGESİ İSTEDİNİZ.LÜTFEN BU DURUMU TEKRAR DEĞERLENDİRMENİZİ BEKLİYORUZ.


Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı'ndan Trabzon'a uçak seferlerinin başlayacağını duyurdu.

Topçu açıklamayı Twitter hesabından yaptı. Hamdi Topçu, twitter hesabından "2.11.2011 tarihi itibariyle Anadolujet Kocaeli Trabzon ucuslari hergun olarak basyayacak hayirli olsun" mesajı ile  müjdeli haberi paylaştı.
HAMDİ TOPÇU'DAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşlar yaklaşık 6-7 önce baslamıs olan DLR, simulator ve mülakatları basarıyla gecmişler, kendilerine basarılı oldukları bildirilmiş ve mevcut işlerinden ilişiklerini kesip ilişik kesme belgesini THY'ye teslim ettikleri takdirde işe alınacakları bildirilmiştir. İlişik kesme belgelerini teslim etmelerine ve aradan gecen 4-5 aya ragmen bu mağdurlar hala işe alınmamıstır yani mağduriyetleri giderilmemiştir.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşım öncelikle kullandığın dili iyi bilmeden pilot olmanda çelişki görüyorum. Benim bildiğim MADUR Trabzonda bir dağ adı. Sen dağmı oldun, yoksa mahrumiyet çekme anlamında MAĞDUR mu oldun. Ben şahsen böyle yanlış türkçe kullananlara yeterli gözüyle bakmam. Benden sana tavsiye önce kullandığın dili iyi ve doğru kullan. Allah işini rast getirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Dostum öncelikle gecmis olsun hangi alımları durdurdular atpl li girenleri mi yoksa yetiştirilmek üzere alınanlarımı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SAYIN HAMDİ TOPÇU, THY NIN GİRİŞİMLERİNİ VE ATAKLARINI TAKDİRLE KARŞILIYORUZ. BU SATIRLARI OKUMANIZ ÜMİDİYLE BİR MADURİYETİ DİLE GETİRMEK İSTERİM. KONU 6-7 GİBİ BİR SINAV SÜRECİ GEÇİRİP BAŞARILI OLAN 37 F/O ADAYININ BAŞARILI BULUNDUNUZ DEDİKTEN 4 AY SONRA SİZİN ALIMLARINIZI DURDURDUK VEYA İPTAL ETTİK DENMESİ HANGİ KURUMSAL ŞİRKETE YAKIŞIR. BUNU THY YAPIYOR.BU YAPILAN HAREKETE BİR ANLAM VERMEK MÜMKÜN DEĞİL.İTHY DA İŞE BAŞLAMANIN HEYCANI İLE BEKLERKEN İŞLERİNDEN AYRIMIŞ BU DİNAMİK İNSALARA NE KADAR MUTSUZ OLDUKLARINI VE ZOR DURUMU DÜŞTÜKLERİNİ ANLATSMSM.KURUMUNUZCA İLİŞİK KESME BELGESİ İSTEDİNİZ.LÜTFEN BU DURUMU TEKRAR DEĞERLENDİRMENİZİ BEKLİYORUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000