09 Şubat 2013, Cumartesi 00:08:29

HAMDİ TOPÇU'DAN SIERRA CEVABI

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu dünkü yazısında Amerikalı turist Sierra'nın cenazesinin ücretsiz taşıması ile ilgili THY'yi eleştirdi. Türk Hava Yollar Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu da Semercioğlu'na Twitter'dan cevap verdi.
  • Nedir bu tekne olayı ben biraz uzak kalmışım konudan galiba biri aktara bilir mi lütfen
  • Yahu şuraya bir yorum yazayım dedim ama yazanları tebrik ediyorum.Hepsini beğendim.Zira yazacaklarımın hemen hepsi hatta daha fazlası yazılmış.İlk defa yorumcuları bir konuda bu kadar birbirine yakın buldum.Bu da demektir ki kimse bu adamdan hoşlanmıyor.Ehh bazıları okuyorsa bunları,kendine bir pay çıkarır herhalde..
  • İşten çıkarttığınız,haklarını gasp ettiğiniz bilirkişi ve mahkeme kararıyla ispatlanan eski çalışanlarınızdan birinin cenazesini (Allah korusun) ücretsiz taşır mıydınız Topçu?
  • Utanacak ne var canım teknesini yürüten kaptan

Gazeteci ve televizyon yapımcısı Cengiz Semercioğlu, Hürriyet gazetesinde dünkü yazısında, İstanbul'da öldüürülen Amerikalı turist Sierra'nın cenazesinin ücretsiz taşınmasına tepki gösterdi.

Mikro blog sitesi Twitter'dan köşe yazısını takipçileriyle paylaşan Semercioğlu'nun twitine Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu: "Haksızlık ediyorsunuz. Benim dönemimde ülkemizde ölen çok kişinin cenazesini ücretsiz taşıdık" dedi.

Semercioğlu'nun THY'yi eleştirdiği yazı;

THY, öldürülen ABD’li Sierra’nın ailesine jest yapmış ve Amerika’ya bedava uçurmuş...
Hoş bir jest...
Sierra’nın kaybolmasına ve ölümüne gösterdiğimiz ilgiyi ve ihtimamı keşke bizim öldürülen kadınlarımız, kaybolan insanlarımız için de gösterebilsek...
Medya günlerdir Sierra’yı yazıyor.
THY bile ailesini bedavaya uçuruyor...
Oysa çok değil, daha 10 gün önce bir Nijeryalı’nın, İstanbul’da beş Türk genci tarafından sokak ortasında öldüresiye dövüldükten sonra gözaltında hayatını kaybettiği iddia edildi.
Kim ilgilendi?
Kim haberin peşine düştü?
Kim işin aslını araştırdı?
THY, ölen Nijeryalı’nın abisini bedava uçurdu mu?
Çünkü biri Nijeryalı, diğeri Amerikalı...
Biri Amerikalı, her gün öldürülen diğer kadınlar Türk...
Vallahi de filmlerde izlediğimiz doğruymuş, Amerika tek bir vatandaşının bile kılına zarar geldiğinde ortalığı ayağa kaldırıyormuş.


Hamdi Topçu'nun Semercioğlu'na cevabı;

HAMDİ TOPÇU'DAN SIERRA CEVABI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Yazik ~ 5 yıl önce
Nedir bu tekne olayı ben biraz uzak kalmışım konudan galiba biri aktara bilir mi lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hekesi kutluyorum ~ 5 yıl önce
Yahu şuraya bir yorum yazayım dedim ama yazanları tebrik ediyorum.Hepsini beğendim.Zira yazacaklarımın hemen hepsi hatta daha fazlası yazılmış.İlk defa yorumcuları bir konuda bu kadar birbirine yakın buldum.Bu da demektir ki kimse bu adamdan hoşlanmıyor.Ehh bazıları okuyorsa bunları,kendine bir pay çıkarır herhalde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
İşten çıkarttığınız,haklarını gasp ettiğiniz bilirkişi ve mahkeme kararıyla ispatlanan eski çalışanlarınızdan birinin cenazesini (Allah korusun) ücretsiz taşır mıydınız Topçu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Utanacak ne var canım teknesini yürüten kaptan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000