09 Ekim 2014, Perşembe 13:58:47

HAMDİ TOPÇU KABİN MEMURLARIYLA GÖRÜŞTÜ

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Genel Müdür Temel Kotil, bir gün arayla kabin ekipleriyle bir araya geldi.
  • Ben önümüzdeki hafta mülakata giricem ama bayağı sıkıntısı varmış sanırım bu işin mülakat için tüyo verebilecek hostesler var mı :(
  • Sorunun çözümü basit ama ne topçu ne de kotil kılını kıpırdatmaz çünkü işlerine böylesi geliyor.
  • Bütün problemler bitti, kabin memurunun aldığı maaş sorun oldu. Her ne kadar alıyorlarsa helal olsun. 7000 bile az. Günde 3 bacak uçuş yap üzerine de dünyanın radyasyonuna maruz kal. Bazı kendini bilmez yolcuların tacizi de cabası. Bi rahat bırakın kabin memurlarını.
  • Ortalikta bu kadar kiskanc,gereksiz ve altyapisi olmayan insan var iken 7000 degil 17000 tl alsak yine de o paranin bereketini goremeyiz

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, kabin ekiplerinin sorunlarını dinlemek için dün GİSAD binasında bir grup kabin memuruyla bir araya geldi.

Kabin ekiplerinin sorunlarını anlattığı toplantı sohbet havasında gerçekleşti. Toplantıya 100’e yakın kabin memuru katıldı. Kabin ekipleri, sıkıntılarını ortaya koyarken Topçu, aktarılan sıkıntıların giderilmesi için çaba sarfedeceklerini söyledi.

Öte yandan benzer bir toplantı bugün THY Genel Müdürü Temel Kotil tarafından düzenlendi. Kotil ile bazı kabin ekipleri Genel Müdürlük binasında sohbet etti.

©Airporthaber.com
 

HAMDİ TOPÇU KABİN MEMURLARIYLA GÖRÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

aday ~ 4 yıl önce
Ben önümüzdeki hafta mülakata giricem ama bayağı sıkıntısı varmış sanırım bu işin mülakat için tüyo verebilecek hostesler var mı :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sorunun çözümü basit ama ne topçu ne de kotil kılını kıpırdatmaz çünkü işlerine böylesi geliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bütün problemler bitti, kabin memurunun aldığı maaş sorun oldu. Her ne kadar alıyorlarsa helal olsun. 7000 bile az. Günde 3 bacak uçuş yap üzerine de dünyanın radyasyonuna maruz kal. Bazı kendini bilmez yolcuların tacizi de cabası. Bi rahat bırakın kabin memurlarını.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ortalikta bu kadar kiskanc,gereksiz ve altyapisi olmayan insan var iken 7000 degil 17000 tl alsak yine de o paranin bereketini goremeyiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000