21 Haziran 2014, Cumartesi 10:08:52

HAMDİ TOPÇU: "BEĞENMEZSE HAKKINI ARAR"

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, New York uçağına alınmayışını Twitter'dan paylaştıktan sonra takipçilerinin hakaretlerini de retweet eden İstanbul bağımsız milletvekili Muhammed Çetin'e ateş püskürdü. Topçu, yaptığı açıklamada yapılan hakaretler için savcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirtti.
  • topcu ,aman milletvekilini ucaga sokma.. senin zaten tek gorevin bu ..turkiye milletvekilini ucaga sokmadigin ve upgrade vermedigin icin seninle gurur duyuyoruz.. eski yeni tum milletvekillerine, askerlere, generallere upgrade ver ama buna verme.. haddini bilsin, ne demek akp den istifa etmek.. yok upgrade ,milletekili+ akp=business , sadece milletvekili=ekonomi olarak ucaga aldigima sukretsin , neydi o nasrettin hoca fikrasi, ye kurkum ye ..
  • devran doner o ucaklara sen de binemezsin hamdi efendi. zamaninda kankayken her turlu tavizi veriyordunuz adamlara. simdi cikarlar catisinca paralelci oldular degil mi? cikip biri de sizi ikizkenar ucgen yapmasin. dikkat edin.
  • Bir de Türkçemizi doğru kullanabilsek , ne güzel olur değil mi Topçu? Bazen eğitim gerçekten şarttır .
  • THY ları özel bir şirket istedigini ucurur istemedigini ucurmaz size ne.Brovo THY yonetimi

Dün akşam saatlerinde İstanbul-New York uçağına alnmayan İstanbul bağımsız milletvekili Muhammed Çetin, yaşanan olayı Twitter'dan duyurmuştu. 

Daha önce yaşanan olaylar nedeniyle kendisinin suçlu olduğunu belirten taahhütnameyi imzalamadığı için Türk Hava Yolları'nın kendisini uçurmadığını Twitter üzerinden paylaştıktan sonra, takipçilerinin Çetin lehine, Hamdi Topçu'nun ismini kullanarak hakaret dolu sert sözler söylemesi ve Muhammed Çetin'in bu sözleri tekrar paylaşması (retweet), Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'yu çileden çıkardı.

Hamdi Topçu, gece geç saatlerde Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, yapılan eleştirilerin medeni olduğu sürece sorun olmadığını ancak hakaret boyutuna varan eleştirilere kimsenin hakkı olmadığını belirtti. 

Türk Hava Yolları'nın kurallarla yönetilen ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş yönetim anlayışı olduğunu ifade eden Topçu, son söz olarak ise THY'nin mağdur olduğunu iddia eden kişiye gerekli açıklamaları yaptığını ve beğenmezse hakkını arayabileceğini belirtti.

İŞTE HAMDİ TOPÇU'NUN AÇIKLAMALARIAirportHaber Detay

HAMDİ TOPÇU: "BEĞENMEZSE HAKKINI ARAR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

ziya tarkan kozan ~ 4 yıl önce
topcu ,aman milletvekilini ucaga sokma.. senin zaten tek gorevin bu ..turkiye milletvekilini ucaga sokmadigin ve upgrade vermedigin icin seninle gurur duyuyoruz.. eski yeni tum milletvekillerine, askerlere, generallere upgrade ver ama buna verme.. haddini bilsin, ne demek akp den istifa etmek.. yok upgrade ,milletekili+ akp=business , sadece milletvekili=ekonomi olarak ucaga aldigima sukretsin , neydi o nasrettin hoca fikrasi, ye kurkum ye ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gun olur ~ 4 yıl önce
devran doner o ucaklara sen de binemezsin hamdi efendi. zamaninda kankayken her turlu tavizi veriyordunuz adamlara. simdi cikarlar catisinca paralelci oldular degil mi? cikip biri de sizi ikizkenar ucgen yapmasin. dikkat edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bİraz dikkat ... ~ 4 yıl önce
Bir de Türkçemizi doğru kullanabilsek , ne güzel olur değil mi Topçu? Bazen eğitim gerçekten şarttır .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy özel SİRKET ~ 4 yıl önce
THY ları özel bir şirket istedigini ucurur istemedigini ucurmaz size ne.Brovo THY yonetimi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 4 yıl önce
1. thy ozel sirket degil,kamu fonlari ile idare dilen bir sirket ve meclis ile anlasmasi var. 2. ozel sirketlerde bile, hizmet etme zorunlulugu var ,hizmet vermiyorum diyemezsin.kurallarla baglanmis. o sebebten taksici kabul etmediginde sikayet edince, ceza yaziyorlar 3. arkadas milletin vekili, oteki vekillere thy nin verdigi hakki istiyor, topcu hepsine upgrade hakkini kaldirsin, kapisinda 24 saat selam durayim. 4. topcu baskasina yaranacagim diye thy kotu duruma dusuruyor, uzucu olan bu.. milletvekili zaten durumun farkinda,upgrade falan umrunda degil, ama her sefer bu olayi cikaracak,ve magdur durumunu her sefer tekrar tekrar duyuracak. 5. vekilin amaci thy uzerinden akp ye vurmak, topcu ongorusuz oldugu icin bunu goremiyor 6. thy kan kaybediyor, akp nin bayraktari gibi gorunmeye basliyor, unutmayin 43% haricu akp yo sevmiyor.. ve bu ulkede akp den nefret eden thy yi kullanan cok buyuk bir cogunluk var. 7. bu yonetim bu sirkete yakismiyor.. keske caykur basina falan atasalardi..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000