26 Haziran 2013, Çarşamba 22:37:56

HAMDİ TOPÇU AÇIKLADI: YARIN SAAT 15.00'E KADAR...

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, son 10 günde 150 grevcinin işine geri döndüğünü açıkladı, grevdeki çalışanların işe dönmesi için de yarın saat 15.00'e kadar zaman tanıdı.
  • Aviator sana bir kaç sorum var. Bir: sendika aidatların bu güne kadar hortumlanmasına gönlün razı da hala neden aidat ödüyorsun? Greve de katılmadın, rev3 de umrunda değil hâlâ neden sendikaya üyesin? İki: grevdekilerin sendikadan bir kuruş dahi almadıklarını bilmeyecek kadar konudan bihaber olmana rağmen neden atıp tutuyorsun? Üç: Aviator nedir kardeşim Türkçe gibi güzel bir dili kendi gafil ağzına bulaştırmaktan mı çekindin? Öyleyse eğer seni hassasiyetinden ötürü tebrik ederim.
  • sayin editor bu "thy uzman" nick'li arkadaş burada bir sürü aşagılama ve hakaret iceren iifadeleri olmasina ragmen neden yayinliyorsun. sorsan bu hükümet zamaninda işe girmiştir. uzman arkadas söylediklerinin arkasında durduğunu ispatlaman için açık kimliğini yaz ve onurunla sonucuna katlan tabiki varsa. ayrıca o takunya.........onu yayinlayan editor bunu yayınlamazsın
  • Dönmeyin sakın böyle iyi zaten Ağustos'ta Thy iyice sıkışacak ne kaldı şurada Ağustos 2015 e dayanın. Biz zaten herşeyi para için yapan karaktersizler olarak çalışmaya devam ediyoruz. Pala ve sizler direnmeye devam edin. Yanlız bir ricam olacak çok küfretmeyin nede olsa sendikanın size verdiği para bizim aidatlarımız olduğundan üzerinizde azda olsa hakkımız var çarpılırsınız sonra .
  • Buradan Savcıları göreve çağırıyorum adam açık açık suç işliyor.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, sosyal paylaşım sitesi twitter'daki hesabından greve ilişkin çok önemli bir açıklama yaptı. Topçu, grev devam ederken son on günde 150 çalışanın işine geri döndüğünü belirterek, yarın saat 15.00'e kadar grevcilere süre tanıdı.Topçu açıklamasında şöyle dedi:


" Çalışma hakkına ve grev hakkına müdahale suçtur. Herkes hür iradesiyle karar vermeli. Son 10 günde 150'ye yakın personelimiz işe döndü. Grev kararı olduğu sürede işe dönen personeli çalıştırıp çalıştırmamaya işveren karar verir. Yarın saat 15.00'ten sonra dönecek personeli çalıştırmama kararı aldı. Artık bu konularla gündemi meşgul etmeyeceğiz. THY işine odaklanacaktır"

Airporthaber.com

 

HAMDİ TOPÇU AÇIKLADI: YARIN SAAT 15.00'E KADAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

Aviator'e ~ 5 yıl önce
Aviator sana bir kaç sorum var. Bir: sendika aidatların bu güne kadar hortumlanmasına gönlün razı da hala neden aidat ödüyorsun? Greve de katılmadın, rev3 de umrunda değil hâlâ neden sendikaya üyesin? İki: grevdekilerin sendikadan bir kuruş dahi almadıklarını bilmeyecek kadar konudan bihaber olmana rağmen neden atıp tutuyorsun? Üç: Aviator nedir kardeşim Türkçe gibi güzel bir dili kendi gafil ağzına bulaştırmaktan mı çekindin? Öyleyse eğer seni hassasiyetinden ötürü tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
co-pilot ~ 5 yıl önce
sayin editor bu "thy uzman" nick'li arkadaş burada bir sürü aşagılama ve hakaret iceren iifadeleri olmasina ragmen neden yayinliyorsun. sorsan bu hükümet zamaninda işe girmiştir. uzman arkadas söylediklerinin arkasında durduğunu ispatlaman için açık kimliğini yaz ve onurunla sonucuna katlan tabiki varsa. ayrıca o takunya.........onu yayinlayan editor bunu yayınlamazsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aviator ~ 5 yıl önce
Dönmeyin sakın böyle iyi zaten Ağustos'ta Thy iyice sıkışacak ne kaldı şurada Ağustos 2015 e dayanın. Biz zaten herşeyi para için yapan karaktersizler olarak çalışmaya devam ediyoruz. Pala ve sizler direnmeye devam edin. Yanlız bir ricam olacak çok küfretmeyin nede olsa sendikanın size verdiği para bizim aidatlarımız olduğundan üzerinizde azda olsa hakkımız var çarpılırsınız sonra .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Savcı ~ 5 yıl önce
Buradan Savcıları göreve çağırıyorum adam açık açık suç işliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000