22 Kasım 2015, Pazar 11:33:34

Halifax'a inen uçağın kabininde neler yaşandı?

New York-İstanbul seferi sırasında Twitter üzerinden yapılan bomba ihbarı nedeniyle Kanada'ya acil iniş yapan THY uçağı temiz çıktı. Kabin içerisinde yaşananlar ise bir yolcu tarafından böyle kaydedildi.
  • BU YAZI YAZAN VE İNSANLARI MAGDUR EDENI YAKALICAN O BOMBANIN ÜZERİNE OTURCAK
  • Millet ucakta bomba olabilir yada patlayabilir olayini gecmis, cantasini bavulunu almadanda inmiyor :D
  • Bu isidin allah belasini versin heryeri sardi serefsizler insallah bir gun sizinde sonunuz gelicek insallah daha kotu olaylar basimiza gelmeden daha fazla kan dokulmeden bi ucaklar eksikti orayada sicradiniz kendi atesinizde yanin inşallah tum ekibe ve yolculara gecmis olsun
  • Kaptan sivil kökenlimiymiş

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) New York kentinden havalandıktan sonra bomba ihbarı yapılan Türk Hava Yolları uçağında yapılan aramalar sonucunda uçak temiz çıktı.

TK2 sefer sayısı TC-JNN tescilli Airbus A330-300 tipi uçakla gerçekleştirilen sefere Twitter üzerinden bomba ihbarı yapılmıştı. Kanada'nın Halifax Stanfield Havalimanı'na indikten sonra kaptan pilot, ihbarın twitter üzerinden yapıldığını ve İstanbul'dan bilgiyi aldıklarını söyledi.  

Uçakta bomba olduğuna inanmadıklarını ancak yolcuların güvenliği için Halifax'a indiklerini belirten kaptan pilot, yolculara yaşanacaklarla bilgi verdi. O anlar, uçakta bulunan Türk yolcu Cem Argun isimli yolcu tarafından canlı olarak paylaşıldı.

İşte kabin içerisinde yaşananlar;

Halifax'a inen uçağın kabininde neler yaşandı?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

YORUMBUDUR ~ 3 yıl önce
BU YAZI YAZAN VE İNSANLARI MAGDUR EDENI YAKALICAN O BOMBANIN ÜZERİNE OTURCAK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
*_* ~ 3 yıl önce
Millet ucakta bomba olabilir yada patlayabilir olayini gecmis, cantasini bavulunu almadanda inmiyor :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 3 yıl önce
Bu isidin allah belasini versin heryeri sardi serefsizler insallah bir gun sizinde sonunuz gelicek insallah daha kotu olaylar basimiza gelmeden daha fazla kan dokulmeden bi ucaklar eksikti orayada sicradiniz kendi atesinizde yanin inşallah tum ekibe ve yolculara gecmis olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 3 yıl önce
Kaptan sivil kökenlimiymiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 3 yıl önce
askermiş:)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000