02 Ekim 2012, Salı 16:19:50

GÜNEY AFRİKA'DA THY RÜZGARI

Monaco'da düzenlenen Güney Afrika Günleri'ne Türk Hava Yolları damgasını vurdu. Güney Afrika asıllı Monaco Prensesi Charlene Wittstock öncülüğünde düzenlenen Güney Afrika Günleri'ne davet edilen THY, kraliyet ailesi ve katılımcılardan büyük ilgi gördü...
  • Afrika'da dolmus hat sayisi 30 a cikiyormus.Oh ne güzel.Gidis-dönüs bilet sat,sahteciligi gectik vize kontrolü bile yapma,getir Türkiye'ye.Nasil olsa inad yolcu icin ceza da yok.Dolmus mantigi ile doldur bosalt.Sonra ordan gelen yolcular Türkiye'ye giremeyince ilticaaa ilticaaa diye debelensin.Türkiye'de ki en lacka firma.
  • dursun tercumanlami konusmusdil iz bilmezki
  • Gelsin benim balkonda essin

400 kişilik seçkin davetlinin katıldığı yemekte THY Nice Müdürü Erol Büyükçiçek ile özel bir görüşme yapan Monaco Prensi Albert II, THY'nin etkinliğe verdiği desteğin çok önemli olduğunu belirterek teşekkürlerini iletti.


THY Nice Müdürü Büyükçiçek Afrika'da 24 noktaya uçuşlarının bulunduğunu hatırlatarak bunu yıl sonu itibariyle 30'a çıkarmak istediklerinin altını çizdi. Büyükçiçek, THY'nin Avrupa'nın en iyi hava yolu seçildiği bilgisini de Prens Albert'le paylaştı.

Güney Afrikalı ünlü sanatçı Johny Clegg'in de konser verdiği yemeğe THY personelinin yanı sıra Türkiye Monaco Fahri Konsolosu İlhami Aygün ve dünyanın seçkin şirketlerinin yöneticileri de iştirak etti.

Türk Hava Yolları etkinlikler kapsamında Monaco'nun merkezi noktasında bulunan Cafe de Paris'te de 1 hafta boyunca stant kuracak.

Ayrıca Kasım ayında THY desteğiyle Monacolu işadamlarının Türkiye'ye ziyaret gerçekleştireceği belirtildi. (Bugün)

GÜNEY AFRİKA'DA THY RÜZGARI

Facebook Yorum

Yorumlar

Dogrucu Davut ~ 6 yıl önce
Afrika'da dolmus hat sayisi 30 a cikiyormus.Oh ne güzel.Gidis-dönüs bilet sat,sahteciligi gectik vize kontrolü bile yapma,getir Türkiye'ye.Nasil olsa inad yolcu icin ceza da yok.Dolmus mantigi ile doldur bosalt.Sonra ordan gelen yolcular Türkiye'ye giremeyince ilticaaa ilticaaa diye debelensin.Türkiye'de ki en lacka firma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dursun ~ 6 yıl önce
dursun tercumanlami konusmusdil iz bilmezki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 6 yıl önce
Gelsin benim balkonda essin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000