20 Eylül 2014, Cumartesi 10:37:26

GERÇEK KAPTAN'A SON VEDA...

Bişkek'te dinlendiği otel odasında hayatını kaybeden Türk Hava Yolları'nın deneyimli kaptanı Mehmet Gerçek, son yolculuğuna uğurlandı.
  • Gerçek kaptana allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyorum mekanı cennet olsun nihat şen
  • Asaf kaptan taziye konuşması yerine sağlamdı felan , muayenesini oluyordu diyor. Endişesini anlıyoruz. Ama muayeneler 60 yaş altına yıllık, 6 aylık değil.
  • EMEKLİ SUBAY VE GOREV ŞEHİDİ ARKADAŞIMIZIN UZERİNE BİR BAYRAK ÖRTEMEDİNİIZMİ KIMLERE ÖRTÜLMÜYORKİ NE DİYEYIM
  • ALLAH RAHMET EYLESİN

Bişkek'te dinlendiği otel odasında hayatını kaybeden Türk Hava Yolları'nın deneyimli kaptanı Mehmet Gerçek, son yolculuğuna uğurlandı.

İstanbul-Bişkek (Kırgızistan) seferini yaptıktan sonra dönüş öncesi dinlendiği otel odasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Gerçek Kaptan'ın naaşı bu sabah 09:30'da THY'nin TK 359 sefer sayılı uçağıyla İstanbul'a getirildi. Ailesi ve ve çalışma arkadaşları tarafından karşılanan Mehmet Gerçek'in eşi Hidayet Gerçek ayakta durmakta güçlük çekti.

Gerçek Kaptan'ın naaşının kargo binasına gelmesinden sonra kısa bir Cenaze töreni düzenlenerek dua edildi. Türk Hava Yolları Kargo binası önünde düzenlenen Cenaze törenine THY Uçuş İşletmeden Sorumlusu Genel Müdür Yardımcısı Asaf Bora, Mehmet Gerçek'in çalışma arkadaşları ve sevenleri katıldı. 

'HERHANGİ BİR SAĞLIK PROBLEMİ YOKTU'

Cenaze töreni sonrası açıklamalarda bulunan Asaf Bora; 'Çok deneyimli bir kaptanımızı kaybettik. Ölüm Allah'ın emri, hepimizi öleceğiz ama böyle ani ölümler hepimizi üzüyor. Ailesiyle görüştüm baş sağlığı diledim. Ayrıca THY ve tüm uçucu camiaya da baş sağlığı diliyorum. Çok acı bir durum, çok üzgünüz' dedi.

Gerçek Kaptan'ın herhangi bir rahatsızlığının olmadığını belirten Bora; 'Bir rahatsızlığı yoktu. Yapılan son sağlık kontrollerinde de bir sorun yoktu. Zaten 6 ayda bir pilotlar sağlık kontrolünden geçiyor ama biliyorsunuz futbolcuların bile kalp krizi geçirdiğini gördük. Raporlarını gördükten sonra tam vefat sebebini söyleyebiliriz. Ailesine sabırlar diliyorum' dedi.

Evli ve 2 çocuk babası 56 yaşındaki Mehmet Gerçek, kara yoluyla memleketi olan Balıkesir'in Susurluk ilçesine götürülerek burada defnedilecek.

©AirportHaber

GERÇEK KAPTAN'A SON VEDA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Gerçek kaptana allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyorum mekanı cennet olsun nihat şen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Asaf kaptan taziye konuşması yerine sağlamdı felan , muayenesini oluyordu diyor. Endişesini anlıyoruz. Ama muayeneler 60 yaş altına yıllık, 6 aylık değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaptan ~ 4 yıl önce
EMEKLİ SUBAY VE GOREV ŞEHİDİ ARKADAŞIMIZIN UZERİNE BİR BAYRAK ÖRTEMEDİNİIZMİ KIMLERE ÖRTÜLMÜYORKİ NE DİYEYIM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaptan a cvp ~ 4 yıl önce
ohh heryerde ayrıcalık iste...iyi alışmışsınız valla...
.. ~ 4 yıl önce
ALLAH RAHMET EYLESİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000