05 Kasım 2008, Çarşamba 08:39:34

Fenerbahçe'nin uçağında panik!

Fenerbahçe'yi Londra'ya götüren THY uçağında panik havası esti...
  • Bir FENERBAHÇELİ olarak GALATASARAYı tebrik ediyorum.İnşallah avrupada hep böyle başarılara imza atarsınız ama pazara hazırlıklı olun.
  • Büyük konusmak kolay,amma o laflarin altindan kalkmak zordur.Emirates Satdinda beklediginiz FB felaketi,Saracoglunda insallah basiniza gelir.Arkaniza bakmadan evinizin yolunu tutarsiniz.
  • Fenerbahçenin yaşadığı körük bozulma olayı Türkiyede bi havalimanında olsa ortalık birbirine girer aranmayan CEO kalmaz Birsürü kişi işinden olur umarım böyle şeylerin yurt dışında bile yaşanabilindiği farkına varılır ve olgulukla karşılanır.
  • Bizimle uğraşacağına bu akşamı düşün ne yapacaksınız.Ben senin yaptığını yapmayacağım Galatasaray ı bir TÜRK takımı olduğu için sonuna kadar destekleyeceğim .Ama TÜRKİYE de başka.Buradaki atışmalar her zaman devam edecek.Bu gün aslan gibi kükreyin pazara nasıl olsa yusuf yusuf.

Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşacağı Arsenal maçı için Londra'ya götüren THY uçağının kötü hava şartları sebebiyle sallanması futbolcuları korkuttu. Bu olayın ardından 'kemerlerinizi bağlayın' anonsu da yapılınca uyuyan futbolcular korkuyla uykularından uyandı. Yaklaşık olarak yarım saat süren bu sarsıntı sonrasında futbolcular derin nefes aldı.

Uçağın yere inmesiyle rahatlayan kafileyi br başka sürpriz daha bekliyordu. Yolcuların uçaktan tahliyesini sağlayan körük bozulunca futbolcular 20 dakika uçakta mahsur kaldı. Sonrasında getirilen merdivenle uçaktan inen futbolcuları havalimanında çoşkulu bir kalabalık bekliyordu.

©AirportHaber

Fenerbahçe'nin uçağında panik!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Rumuz ~ 10 yıl önce
Bir FENERBAHÇELİ olarak GALATASARAYı tebrik ediyorum.İnşallah avrupada hep böyle başarılara imza atarsınız ama pazara hazırlıklı olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neredeyiz ~ 10 yıl önce
Büyük konusmak kolay,amma o laflarin altindan kalkmak zordur.Emirates Satdinda beklediginiz FB felaketi,Saracoglunda insallah basiniza gelir.Arkaniza bakmadan evinizin yolunu tutarsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Destination ~ 10 yıl önce
Fenerbahçenin yaşadığı körük bozulma olayı Türkiyede bi havalimanında olsa ortalık birbirine girer aranmayan CEO kalmaz Birsürü kişi işinden olur umarım böyle şeylerin yurt dışında bile yaşanabilindiği farkına varılır ve olgulukla karşılanır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aero ~ 10 yıl önce
Bizimle uğraşacağına bu akşamı düşün ne yapacaksınız.Ben senin yaptığını yapmayacağım Galatasaray ı bir TÜRK takımı olduğu için sonuna kadar destekleyeceğim .Ama TÜRKİYE de başka.Buradaki atışmalar her zaman devam edecek.Bu gün aslan gibi kükreyin pazara nasıl olsa yusuf yusuf.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000