22 Şubat 2013, Cuma 17:08:44

ERZURUM-İSTANBUL UÇAĞINDA ÖYLE BİRŞEY YAPTI Kİ...

Erzurum-İstanbul seferini yapan uçakta bir yolcu kadın yolculara bakarak masturbasyon yapınca Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.
  • Terbiyesizlikten siyasal biseyler cikarmak isteyen zavallilar var .adami savunur hale gelmisler cagdasliklari icin.ancak seviyenizi gösteriyorsunuzz!!
  • Çok normal. Ülkede sistem suudileştikçe, vatandaş da suudileşiyor. Bu meseleleri çözmek için şeriat da getirmek lazım, netekim.
  • Benzer bir olaya 4 yıl önce şahit oldum.Ramazan günü iftara 1 saat kala 60 yaşlarında bir sapığı Çengelköy ATA2 ışıklar'da arabasında bu pisliği yaparken ensesinden tutup polise teslim ettim. Bana şikayetçi misin? diye sordular...Şayet şikayetçi olursan karakolda ifade verip bunu mahkemede söyliyeceksin derken sapık pişkin pişkin sırıtıyordu...Aklıma ailem geldi...keşke adamakıllı oracıkta sapığı bir güzel benzetseydim ne (güzel) olurdu diye düşünür halen hayıflanırım
  • Adam asker ve büyük ihtimalle psikolojisi inanılmaz bozulmuş belkide içinde cidden var olan psikolojik sapmalar var THY nın TORPİLCİ HAK HUKUĞU YOK SAYAN YÖNETİMİNE BENDE KARŞIYIM O AYRI AMA BURDA Kİ OLAY ÇOK BAŞKA. Ciddi anlamda ahlaksızlık söz konusu bunun nedeni baskıcılık vs değil toplum baskısı iktidarın yanlışları tabi ki hepimizin birer yarası ama bu kişisel bir psikolojik sapmadır bunun için yapılması gerekenler yapılmıştır. İşten çıkarılmıs insanlara oh iyi oldu bize bakıp hayal edin cümlelerini kuran insanlar sanırım müneccimler ve geleceklerinin çok iyi olduğunu görmüşler Allah insanları nasıl bir anda yükseltirse bir anda da dibe saplar unutmayın. Kaldıkı hergun havaya çıkan insanların bu şekilde kırıcı konuşması hiç hoş değil 30 sn sonra parçanı bile bulamadıklarında o kalbını kırdıgın ınsanların hesabını nasıl vereceksınız onu düşünün işten düşmanınız bile olsa çıkarılan birisine bunları demek günahtır yazıktır. Ben 305 değilim ama insanım ayıptır

THY'nin Erzurum-İstanbul seferini yapan uçakğında ilginç bir olay yaşandı.

Uçakta bulunan iki kadın yolcuya bakarak masturbasyon yaptığı öne sürülen S.Ç isimli yolcu uçak Atatürk Havalimanı'na iner inmez gözaltına alındı.

Yolcunun Atatürk Havalimanı Koruma Şube Müdürlüğü'ne götürüldüğü kaydedildi.

Uçakta masturbasyon yapan S.Ç, asker olduğu için Yenibosna'daki Askeri İnzibat Karakolu'na götürüldü.

ERZURUM-İSTANBUL UÇAĞINDA ÖYLE BİRŞEY YAPTI Kİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

su yorumlara bak ~ 5 yıl önce
Terbiyesizlikten siyasal biseyler cikarmak isteyen zavallilar var .adami savunur hale gelmisler cagdasliklari icin.ancak seviyenizi gösteriyorsunuzz!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Resul İslamcı ~ 5 yıl önce
Çok normal. Ülkede sistem suudileştikçe, vatandaş da suudileşiyor. Bu meseleleri çözmek için şeriat da getirmek lazım, netekim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Serbest Bırakılır ~ 5 yıl önce
Benzer bir olaya 4 yıl önce şahit oldum.Ramazan günü iftara 1 saat kala 60 yaşlarında bir sapığı Çengelköy ATA2 ışıklar'da arabasında bu pisliği yaparken ensesinden tutup polise teslim ettim. Bana şikayetçi misin? diye sordular...Şayet şikayetçi olursan karakolda ifade verip bunu mahkemede söyliyeceksin derken sapık pişkin pişkin sırıtıyordu...Aklıma ailem geldi...keşke adamakıllı oracıkta sapığı bir güzel benzetseydim ne (güzel) olurdu diye düşünür halen hayıflanırım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yarasa! ~ 5 yıl önce
Adam asker ve büyük ihtimalle psikolojisi inanılmaz bozulmuş belkide içinde cidden var olan psikolojik sapmalar var THY nın TORPİLCİ HAK HUKUĞU YOK SAYAN YÖNETİMİNE BENDE KARŞIYIM O AYRI AMA BURDA Kİ OLAY ÇOK BAŞKA. Ciddi anlamda ahlaksızlık söz konusu bunun nedeni baskıcılık vs değil toplum baskısı iktidarın yanlışları tabi ki hepimizin birer yarası ama bu kişisel bir psikolojik sapmadır bunun için yapılması gerekenler yapılmıştır. İşten çıkarılmıs insanlara oh iyi oldu bize bakıp hayal edin cümlelerini kuran insanlar sanırım müneccimler ve geleceklerinin çok iyi olduğunu görmüşler Allah insanları nasıl bir anda yükseltirse bir anda da dibe saplar unutmayın. Kaldıkı hergun havaya çıkan insanların bu şekilde kırıcı konuşması hiç hoş değil 30 sn sonra parçanı bile bulamadıklarında o kalbını kırdıgın ınsanların hesabını nasıl vereceksınız onu düşünün işten düşmanınız bile olsa çıkarılan birisine bunları demek günahtır yazıktır. Ben 305 değilim ama insanım ayıptır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000