10 Ağustos 2013, Cumartesi 13:06:41

EMİNE LİM KABİNİ BÖYLE BİLGİLENDİRDİ

Türk Hava Yolları pilotlarının Beyrut'ta kaçırılmasının ardından THY yönetimi de uçucu ekibi bilgilendirme yoluna gitti...
  • Insanda profesyonellik olur ama birazda ruh olacak personelinize insan muamelesi yapin birazda lutfen ...
  • Emine Lim hanım Üstün Performansı ve Başarıları ile 6000 personeli idare edebilme yeteneğine sahip ender bir kişi . Onu KHB. Pozisyona getiren 2014 yılında Temel Bey'den boşalacak göreve yani GENEL MÜDÜR olarak atamasını sağlayacak. THY de tarihinde ilk defa Başarılı ve Kürüm İçinden Bir Genel Müdür Görücek...
  • KHB ne mi yapar? ne yapacak, şirketin tüm başkanlıkları gibi bir üst amirinin verdiği görevleri yerine getirir, ne bekliyorsunuz ki sendikanın yaptırTması gereken planlama sorunları, mesai düzenleri, ücret vb. konuları kendi başına düzelttirip, başkalarının görevlerini de üstlenmesini mi?15 yıldır khb müdürlük olsun uçuş işletmenin ipleriyle oynasın diyen zihniyettensin galiba, çok şükür namusumuzla uçuyoruz, her türlü sıkıntımızda da başkanlığımız aslanlar gibi arkamızda duruyor. bugün başımıza gelen her sıkıntıyı rapor edebiliyorsak başkanlığımızın sayesindedir. hadi hadi başka kapıya.
  • mantıklı gerekli işlerle uğraşsınlar...perde neymiş? mesela y/c daki çatal kaşık takımının ağızını kapatmak...açık olduğu için trolleyin içinde fırlayıp gidiyor.kapalı olması lazım onun...örnek mesela...veya temizlik ekibi her sefer öncesinde e/r seferlerindeki gibi her koltuğa yastık battaniye koysun...bak işte kalite 5 yıldız böyle gelir...bunlarla uğraşsınlar...şu lavaboların gider kapaklarına çözüm bulunsun tıkanmaması için...örnek mesela...yolculara yerde bilgi kağıdı dağıtılsın...ney nezaman başlar yapılır verilir neleri yapamazlar...! gibi...ozaman yolcularda ciddiye alır seni ve şirketini...kabalaşan basitleşen olmaz...bak yabancı havayollarına gıkını çıkaramıyor kimse...istiyorsan çıkar...ayrıca yabancı havayolları ve yolcuları istanbula girerken immigration form doldursun barlarını seal kilit taksınlar.aşağıya inmeleri yasak...yerde bekliyorlarsa pasaport görevlisi gelip hepsine baksın..eee bize öyle yapıyorlar çünkü...bardak ve şişeleride ayırsınlar...!

Dün gece sabah karşı Türk Hava Yolları'nın kaptan ve yardımcı pilotlarının silahlı kişilerce kaçırılmasının ardından, dün akşam saatlerinde personele de bilgilendirme maili gönderildi. Kabin hizmetleri başkanı Emine Lim tarafından kabin ekibine gönderilen mailde pilotların kaçırıldığı ve gelişmelerin takip edildiği ifadeleri yer aldı.

Emine Lim ayrıca, kaçırılma olayını yaşayan kabin ekibinin de sorunsuz olarak İstanbul'a geldiğini ve istirahate çekildiklerini belirtti.

İşte Emine Lim'in kabin ekibine gönderdiği o mail:

Değerli Kabin Ekibimiz,

Sizleri Beyrut ekibimiz hakkında bilgilendirmek istiyorum.

Bugün TK828 seferinin ardından kokpit ve kabin ekiplerimiz otele geçerken ekip aracı durdurularak Kaptan Pilot Murak Akpınar ve İkinci Pilot Murat Ağca'nın araçtan indirildiği haberini aldık.

Kabin ekibimiz otele ulaşmışlar ve sonrasında da pass olarak bugün saat 17.30 civarı sağ salim İstanbul'a intikal etmişlerdir. Kendilerini karşılayarak refakatimiz eşliğinde istirahatlerine uğurladık.

Ortaklığımız kaptanlarımız için en üst seviyede çalışmalara devam etmektedir.

Kaptanlarımızın da bir an önce sağ salim aramıza dönmelerini diliyoruz.

Haber geldiğinde paylaşıyor olacağız.

Tekrar iyi bayramlar dilerim.

Emine Lim


©AirportHaber ÖZEL

EMİNE LİM KABİNİ BÖYLE BİLGİLENDİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Insanda profesyonellik olur ama birazda ruh olacak personelinize insan muamelesi yapin birazda lutfen ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
R.A ~ 5 yıl önce
Emine Lim hanım Üstün Performansı ve Başarıları ile 6000 personeli idare edebilme yeteneğine sahip ender bir kişi . Onu KHB. Pozisyona getiren 2014 yılında Temel Bey'den boşalacak göreve yani GENEL MÜDÜR olarak atamasını sağlayacak. THY de tarihinde ilk defa Başarılı ve Kürüm İçinden Bir Genel Müdür Görücek...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
r.b ~ 5 yıl önce
kıyamet ne zaman kopacak be canım. bunu da bilmezsen ayıp olur....
ÇOK KOMİK ~ 5 yıl önce
RÜYASINDA GÖRÜR ANCAK:)O KOLTUĞU, ÖYLE BİR KOLTUĞU ONA YAR EDERLER Mİ?ALLAH AŞKINA BİRAZ MÜMKÜN ŞEYLER ATIP TUTUN.
cevap ~ 5 yıl önce
KHB ne mi yapar? ne yapacak, şirketin tüm başkanlıkları gibi bir üst amirinin verdiği görevleri yerine getirir, ne bekliyorsunuz ki sendikanın yaptırTması gereken planlama sorunları, mesai düzenleri, ücret vb. konuları kendi başına düzelttirip, başkalarının görevlerini de üstlenmesini mi?15 yıldır khb müdürlük olsun uçuş işletmenin ipleriyle oynasın diyen zihniyettensin galiba, çok şükür namusumuzla uçuyoruz, her türlü sıkıntımızda da başkanlığımız aslanlar gibi arkamızda duruyor. bugün başımıza gelen her sıkıntıyı rapor edebiliyorsak başkanlığımızın sayesindedir. hadi hadi başka kapıya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 5 yıl önce
mantıklı gerekli işlerle uğraşsınlar...perde neymiş? mesela y/c daki çatal kaşık takımının ağızını kapatmak...açık olduğu için trolleyin içinde fırlayıp gidiyor.kapalı olması lazım onun...örnek mesela...veya temizlik ekibi her sefer öncesinde e/r seferlerindeki gibi her koltuğa yastık battaniye koysun...bak işte kalite 5 yıldız böyle gelir...bunlarla uğraşsınlar...şu lavaboların gider kapaklarına çözüm bulunsun tıkanmaması için...örnek mesela...yolculara yerde bilgi kağıdı dağıtılsın...ney nezaman başlar yapılır verilir neleri yapamazlar...! gibi...ozaman yolcularda ciddiye alır seni ve şirketini...kabalaşan basitleşen olmaz...bak yabancı havayollarına gıkını çıkaramıyor kimse...istiyorsan çıkar...ayrıca yabancı havayolları ve yolcuları istanbula girerken immigration form doldursun barlarını seal kilit taksınlar.aşağıya inmeleri yasak...yerde bekliyorlarsa pasaport görevlisi gelip hepsine baksın..eee bize öyle yapıyorlar çünkü...bardak ve şişeleride ayırsınlar...!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000