19 Mart 2011, Cumartesi 08:30:30

Elazığ seferleri için artırım talebi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Ali Şekerdağ, Türk Hava Yolları’nın Elazığ’a düzenlediği uçak seferlerinin aksamadan devam etmesi için, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a, Ulaştırma Bakanlığı‘na ve THY Genel Müdürlüğü’ne yazılı talep iletti.
  • ihalesi yapıldı 2012 de bitecek ahır diyen zat bilmeden konuşuyor
  • insanlar cidden hiç bir iblgi sahibi olamdan nasıl boyle fikir sahibi olaibliyorlar ?1. izmir-elaziğ ucusu var. izair yapiyor.2. elaziğa bi kere yeterince sefer var.thy nin yeni ve pahali seferlerine değil daha uygun ucuz yapacak havayollarinin seferlerine ihtiyac var o da avrupa yakasindan olmali. gokcenden zaten kapasite yeterince doluyor.
  • elazığ izmir neden olmuyor
  • sefer artışından önce adam gibi bir havaalanı binası istesin. Adeta koyun ahırı gibi bir binada hizmet veriliyor. İnsanlar istiflenerek uçağa alınma işkencesi yaşatılıyor...

Ali Şekerdağ, talebinde, Elazığ Havaalanı yolcu potansiyelinin 2010 yılında 450 bin civarında olduğunu belirtti.

Ankara ve İstanbul’a yapılan seferlerde doluluk oranlarının yüzde 90‘lar seviyesinde olduğunun belirtildiği açıklamada, bu veriler ışığında uçak seferlerinin zaman zaman aksadığı anlatıldı.

Şekerdağ, talebinde, yaşanan bu durumun Elazığ açısından olumsuzluk teşkil ettiğini kaydetti.
 

Elazığ seferleri için artırım talebi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
ihalesi yapıldı 2012 de bitecek ahır diyen zat bilmeden konuşuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
insanlar cidden hiç bir iblgi sahibi olamdan nasıl boyle fikir sahibi olaibliyorlar ?1. izmir-elaziğ ucusu var. izair yapiyor.2. elaziğa bi kere yeterince sefer var.thy nin yeni ve pahali seferlerine değil daha uygun ucuz yapacak havayollarinin seferlerine ihtiyac var o da avrupa yakasindan olmali. gokcenden zaten kapasite yeterince doluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
elazığ izmir neden olmuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sefer artışından önce adam gibi bir havaalanı binası istesin. Adeta koyun ahırı gibi bir binada hizmet veriliyor. İnsanlar istiflenerek uçağa alınma işkencesi yaşatılıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000