16 Eylül 2014, Salı 10:25:26

DÜNYANIN EN İYİ EKİBİNE EN İYİ SALON

Türk Hava Yolları'nın uçucu ekiplerine hizmet verecek olan salon yeni yüzüyle bugün hizmete giriyor.
  • Muhteşem, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim son 4 yıldır başarıdan başarıya koşan şirketimizin ekiplerine(bize) böyle bir oda yakışırdı. Güle güle kullanmak nasip olur inşallah.
  • Görme engelli yolcuyla kucağında 11kilo kedi taşıyan yolcuyu birbirinden ayıramayan tgs personeli bi araya girmez ise sevinicem :) Lounge guzel eywallah ama giriş ücretli.. tipik thy abartma gözboyama mantığı yani.. 8saat nobet tutandan baskası oranin sefasini suremez.. heyecan yapmayın
  • harika. tamda sirketimize ve calisanlarimiza yakisir kalitede olmuş. gurur duydum.teşekkür ederiz harikasiniz
  • Çekemeyen varsa gider. Ekip odamız çok güzel olmuş. Bizim gibi değerli ve işini düzgün yapan insanlarada böylesi yakışır. Teşekkürler.

Türk Hava Yolları'nın uçucu ekiplerine hizmet verecek olan salon yeni yüzüyle bugün hizmete giriyor.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde dünyanın en modern CIP salonuyla yolcularına hizmet veren Türk Hava Yolları, uçucu ekip için de benzer standartlarda hazırlanan dinlenme ve bekleme salonunu bugün hizmete açtı.

Crew Garden'ı son derece modern bir hale getiren Türk Hava Yolları, 'dünyanın en iyi ekibi için tasarlanan dünyanın en iyi dinlenme alanı 'Crew Garden' ifadeleriyle de çalışanlarına jest yaptı.


DÜNYANIN EN İYİ EKİBİNE EN İYİ SALON

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

123 ~ 4 yıl önce
Muhteşem, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim son 4 yıldır başarıdan başarıya koşan şirketimizin ekiplerine(bize) böyle bir oda yakışırdı. Güle güle kullanmak nasip olur inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ucucbocee ~ 4 yıl önce
Görme engelli yolcuyla kucağında 11kilo kedi taşıyan yolcuyu birbirinden ayıramayan tgs personeli bi araya girmez ise sevinicem :) Lounge guzel eywallah ama giriş ücretli.. tipik thy abartma gözboyama mantığı yani.. 8saat nobet tutandan baskası oranin sefasini suremez.. heyecan yapmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tkstyle ~ 4 yıl önce
harika. tamda sirketimize ve calisanlarimiza yakisir kalitede olmuş. gurur duydum.teşekkür ederiz harikasiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Çekemeyen varsa gider. Ekip odamız çok güzel olmuş. Bizim gibi değerli ve işini düzgün yapan insanlarada böylesi yakışır. Teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000