22 Aralık 2014, Pazartesi 14:01:34

DİYARBAKIR'A SİS ENGELİ

Diyarbakır'da gece saatlerinde etkili olan ve halen devam eden sis 4 uçak seferini iptal ettirdi.
  • Komple hic gidilmesin bu lanet sehre
  • Olmuşken cat III olsun da nasılsa şirketler / pilotlar/ dispeçler ele ele verip bir bahane bulur sefer iptali yaparsınız yine.
  • Android uygulaması :) yazdığın hangi dilde valla anlamadım :)
  • Dispatch/pilot:daglik arazide gs skinti olabilir alinamaz ama elbet cagre bulunur ndb lerle falan ama kimse ugrasmiyor kalkislarin durmamasi gerekir 50 m ye kadar kalkis yapilir aslinda birsaat ici kalkisa yedek mevcut rwy lights lar in araligi minimum 60 m olmali center light lar olmali bunlarinda kolayca saglanabilir kalkislar durmamali enazindan

Diyarbakır ve Batman'da yoğun sis hava ve kara ulaşımını olumsuz etkiledi.

Alınan bilgiye göre, Diyarbakır kent merkezinde geceden itibaren etkili olan ve halen devam eden sis nedeniyle görüş mesafesinin 250 metreye kadar inmesi hava ulaşımını olumsuz etkiledi.

Diyarbakır Havalimanı'ndan, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus ve Onur Air'in gece ve sabah karşılıklı olarak yapması gereken Diyarbakır-İstanbul ve Diyarbakır-Ankara seferleri iptal edildi. İzmir, Ankara ve İstanbul'a sabah yapılması planlanan 4 ayrı uçak seferi de gerçekleştirilemedi.

Bu arada sisin öğlen saatleri itibariyle etkisini kaybettiği ve seferlerin normale dönmeye başladığı kaydedildi.

DİYARBAKIR'A SİS ENGELİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Komple hic gidilmesin bu lanet sehre

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olmuşken ~ 3 yıl önce
Olmuşken cat III olsun da nasılsa şirketler / pilotlar/ dispeçler ele ele verip bir bahane bulur sefer iptali yaparsınız yine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Android uygulaması :) yazdığın hangi dilde valla anlamadım :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Dispatch/pilot:daglik arazide gs skinti olabilir alinamaz ama elbet cagre bulunur ndb lerle falan ama kimse ugrasmiyor kalkislarin durmamasi gerekir 50 m ye kadar kalkis yapilir aslinda birsaat ici kalkisa yedek mevcut rwy lights lar in araligi minimum 60 m olmali center light lar olmali bunlarinda kolayca saglanabilir kalkislar durmamali enazindan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000