15 Ekim 2013, Salı 12:25:41

DAVUTOĞLU KAÇIRILAN PİLOTLAR HAKKINDA KONUŞTU

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, ‘Kaçırılan pilotlarımızla ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip ediyoruz’ dedi.
  • En basarisiz adami
  • Uykudan once masallar.... Icraat ve otorite sifir...
  • bu yönetim ya da başımızdaki idareciler artık ne isim verilirse, ama iktidar olamayanlardır sorumlusu. iktidar olduğunu sanan ama muktedir olamayanlardır. içeride terör ile pazarlıkla dışarıda da uluslararası terörün her türlü uzantısı olduğunuzda bunun sonuçlarına da katlanırsınız. terörle müzakere edilmez, taraf olunmaz, destek verilmez, terördür işte. elinizi verirseniz kolunuz kesilir. gelir bir yerde vurur seni, gider.olan vatandaşa olur, evlere acı düşer. bundan siyasi rant sağlamak ise ancak güldürür, sonunda o seni de vurur. yazık bu insanlara, evlerinde acı var, gözyaşı var, hasret var. bayram gününde kendinizi o ailelerin yerine koyun bakalım, hakkınızda ne düşündüklerini anlarsınız. herkese iyi bayramlar demek isterdim ama bu insanları ailelerini düşündükçe, içinde bulunduğumuz şartlarda, acılı ailelerin olduğu bir günde, içimden gelmiyor. saygılarımla.
  • Siz hiç bişey yapmayın.O koltuğu bırakın bu millette bu devlete daha çok faydalı olursunuz.Her yaptığınızı eline yüzüne bulaştırdınız..

Kurban Bayramı’nı seçim bölgesi Konya’da geçirecek olan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, bayram namazı sonrası cami çıkışında yaptığı açıklamada Lübnan’da kaçırılan Türk pilotları en kısa zamanda ailelerinin yanına getirmek için gayret gösterdiklerini söyledi.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Lübnan’da kaçırılan Türk Hava Yolları pilotları Murat Ağca ve Murat Akpınar'ın ailelerine kavuşması için çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek, “Bu dönemde ailelerinden uzakta olan kardeşlerimizin bir an önce ailelerine kavuşmaları için büyük çaba içindeyiz. Lübnan'da iki pilotumuz bu bayramı ailelerinden uzakta geçiriyorlar. Kaçırılan bu pilotlarımızla ilgili her türlü gelişmeyi yakından takip ediyoruz. Dün Lübnan Başbakanı Sayın Necip Mikati ve Lübnan Meclis Başkanı Sayın Nebih Berri ile tekrar bu konuyu ele aldım. Mutat, haftalık bir şekilde onlarla görüşüyoruz. Ayrıca büyük bir gayret içindeyiz. Onlar da pilot kardeşlerimizin bir an önce evlerine dönmeleri için ellerinden geleni yapma sözü verdiler. Büyük bir çaba içindeyiz. Bu bayramı aileleriyle geçirmeleri için yoğun gayret gösterdik son günlerde. İnşallah en kısa zamanda aileleriyle görüşmelerini diliyorum. Dün pilotlarımızın aileleri ve muhterem eşleriyle de görüştüm. Her iki pilot kardeşimizi en kıza zamanda ailelerinin yanına getirmek için gayret gösteriyoruz" şeklinde konuştu.

DAVUTOĞLU KAÇIRILAN PİLOTLAR HAKKINDA KONUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Yuzyilin ~ 5 yıl önce
En basarisiz adami

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Uykudan once masallar.... Icraat ve otorite sifir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
terör ~ 5 yıl önce
bu yönetim ya da başımızdaki idareciler artık ne isim verilirse, ama iktidar olamayanlardır sorumlusu. iktidar olduğunu sanan ama muktedir olamayanlardır. içeride terör ile pazarlıkla dışarıda da uluslararası terörün her türlü uzantısı olduğunuzda bunun sonuçlarına da katlanırsınız. terörle müzakere edilmez, taraf olunmaz, destek verilmez, terördür işte. elinizi verirseniz kolunuz kesilir. gelir bir yerde vurur seni, gider.olan vatandaşa olur, evlere acı düşer. bundan siyasi rant sağlamak ise ancak güldürür, sonunda o seni de vurur. yazık bu insanlara, evlerinde acı var, gözyaşı var, hasret var. bayram gününde kendinizi o ailelerin yerine koyun bakalım, hakkınızda ne düşündüklerini anlarsınız. herkese iyi bayramlar demek isterdim ama bu insanları ailelerini düşündükçe, içinde bulunduğumuz şartlarda, acılı ailelerin olduğu bir günde, içimden gelmiyor. saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
okuyucu ~ 5 yıl önce
Siz hiç bişey yapmayın.O koltuğu bırakın bu millette bu devlete daha çok faydalı olursunuz.Her yaptığınızı eline yüzüne bulaştırdınız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000