05 Mayıs 2014, Pazartesi 09:33:06

ÇİZMECİOĞLU’NUN YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Türk Hava Yolları’ndan sürpriz bir şekilde ayrılan genel müdür yardımcısı Faruk Çizmecioğlu’nun yeni adresi SunExpress oldu.
  • Faruk Beyi övmeye gerek yok.THY'nın geldiği yer belli.Nasıl gelddi THY buralara krndi kendinemi?Buna çocuklar bile güler.Bu adam 10 yıldır Pazarlamanın başında.Daha fazla söze gerek varmı?
  • Burada yağcılık yalakalık yapan, makam mevki bekleyen bazı zeki çocuklar! Hamdi sizin gibileri çok sever. Bir yolunu bulursanız nemalanmanız da mümkün. Ancak, sıkıştığı zaman da iki dakkada adamı satar. İsterseniz çizmeciye sorun:)
  • Bu atamanın arkasında sebep arayanlar,fitne sokmaya çalışanlar,hiçbir şey üretmeyip sadece dedikodu yapanlar ve bu sebeple ne THY'da ne de Sunexpress'te bir yere gelemeyenlerdir.Veya kendine verilen yetkileri şahsi menfaatlerine kullanan bundan da maddi menfaat sağlayanlardır.Sizler sadece birilerine iftira atmak için kafanızı yorarsınız.Bu sebeple de hiçbir zaman makam mevki sahibi olamayacaksınız.Ve bir şekilde makam sahibi olduysanız da o makamlarda duramayacaksınız.Çabanız nafile.
  • Korkutmayın bizi yaf ,kim gelecek ,nasıl olacak diye bekleyip duruyos zati öff,pöff

Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu’nun yeni görev belli oldu. Geçtiğimiz hafta THY’den resmen ayrıldığı açıklanan Çizmecioğlu, Sunexpress Havayolları’nda havacılık kariyerine devam edecek.

THY yönetimi tarafından beklenmedik bir şekilde görevden alınan Hacı Say’ın yerine atanan Çizmecioğlu’nun yeni görevi SunExpress Havayolları genel müdür yardımcılığı oldu.

Çizmecioğlu’nun atama kararının yarın THY tarafından resmen açıklanması bekleniyor.

Faruk Çizmecioğlu, bir dönem SunExpress Havayolları yönetim kurulu üyeliği görevini de yürütmüştü.

THY ve Lufthansa ortaklığındaki SunExpress Havayolları’nda 8 yıldır genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Hacı Say, geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir kararla THY yönetimi tarafından görevinden alınmıştı.

©AirportHaber.com ÖZEL

ÇİZMECİOĞLU’NUN YENİ ADRESİ BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Başarılar ~ 4 yıl önce
Faruk Beyi övmeye gerek yok.THY'nın geldiği yer belli.Nasıl gelddi THY buralara krndi kendinemi?Buna çocuklar bile güler.Bu adam 10 yıldır Pazarlamanın başında.Daha fazla söze gerek varmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Burada yağcılık yalakalık yapan, makam mevki bekleyen bazı zeki çocuklar! Hamdi sizin gibileri çok sever. Bir yolunu bulursanız nemalanmanız da mümkün. Ancak, sıkıştığı zaman da iki dakkada adamı satar. İsterseniz çizmeciye sorun:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu atamanın arkasında sebep arayanlar,fitne sokmaya çalışanlar,hiçbir şey üretmeyip sadece dedikodu yapanlar ve bu sebeple ne THY'da ne de Sunexpress'te bir yere gelemeyenlerdir.Veya kendine verilen yetkileri şahsi menfaatlerine kullanan bundan da maddi menfaat sağlayanlardır.Sizler sadece birilerine iftira atmak için kafanızı yorarsınız.Bu sebeple de hiçbir zaman makam mevki sahibi olamayacaksınız.Ve bir şekilde makam sahibi olduysanız da o makamlarda duramayacaksınız.Çabanız nafile.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Korkutmayın bizi yaf ,kim gelecek ,nasıl olacak diye bekleyip duruyos zati öff,pöff

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000