27 Şubat 2014, Perşembe 02:52:10

ÇETİN: "THY CALL CENTER BİLET ALIRKEN TELEFON KESİYOR"

İstanbul bağımsız milletvekili Muhammed Çetin, Pakistan'dan Türkiye'ye THY'nin dönüş biletini iptal ettiği ve yeni bilet alımında sürekli sorun yaşadığını açıkladı.
  • Seversin sevmezsin .. partisinden istifa eder ,kendi bilecegi bir iştir,yasal hakkıdır .. hangi hizmeti öteki milletvekillerine veriyorsan bu milletvekiline de vermek zorundasınız Hamdi Bey. . Yoksa thy değil akp havayolları olur ..
  • yeyin şimdi birbirinizi...imam bozuntuları.
  • BE ADAM, VATANA HAINLIK YAPANLARLA AYNI SAFTA OLMAN SENI KENDI KENDINE KOCUNDURUYOR. ARTIK HERSEYDEN KIL KAPIYORSUN.
  • Sn.Milletvekili, Oturmak istediğin koltuğun parasını ödedin de sana bilet mi vermediler ? Yada parasını verip bilet alacağın başka bir havayolu şirketi yok mu ? Yoksa sen ısrarla THY ucuz koltuktan bilet alıp uçak içinde ücretsiz olarak First Class'a geçerek mi yolculuk istiyorsun ? Yani devletin uçağını diğer vatandaşlardan farklı bir ücret, hizmet, karşılama, ikram, keyif ve özel muamele avantajıyla mı kullanmak istiyorsun ? Açıkça söyleyiverde herkes anlasın artık. Lafı dolaştırıp durmayın, insanların kafasını karıştırmayın.

Adalet ve Kalkınma Partisi'nden geçtiğimiz Ocak ayında istifa eden milletvekili Muhammed Çetin, mikroblog  sitesi Twitter'daki hesabından Pakistan'dan Türkiye'ye gelmek için bineceği uçakla ilgili THY'nin sorun çıkardığını yazdı.

İstanbul bağımsız milletvekili Muhammed Çetin, geçtiğimiz Cuma günü İstanbul'dan Pakistan'a gideceği sırada business class tartışması nedeniyle gündeme gelmişti. THY ise Çetin'in iddialarına jet bir açıklamayla yanıt vermişti.

Çetin, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda Türk Hava Yolları'nın 06.25'de Pakistan'ın başkenti İslamabad'dan kalkacak olan TK 711 sefer sayılı uçuşu için aldığı biletin iptal edildiğini ve ücretini ödeyerek yeni bilet almak zorunda bırakıldığını yazdı. 

İptal edilen biletle ilgili bir de fotoğraf paylaşan Çetin, yeni bilet alma işlemlerinde de sorunlar yaşadığını ve çağrı merkezinden bilet alacağı sırada bilerek hattı kestiklerini söyledi.

İŞTE ÇETİN'İN TWITTER'DAKİ AÇIKLAMALARI

ÇETİN: "THY CALL CENTER BİLET ALIRKEN TELEFON KESİYOR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Seversin sevmezsin .. partisinden istifa eder ,kendi bilecegi bir iştir,yasal hakkıdır .. hangi hizmeti öteki milletvekillerine veriyorsan bu milletvekiline de vermek zorundasınız Hamdi Bey. . Yoksa thy değil akp havayolları olur ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
imam ~ 4 yıl önce
yeyin şimdi birbirinizi...imam bozuntuları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
BE ADAM, VATANA HAINLIK YAPANLARLA AYNI SAFTA OLMAN SENI KENDI KENDINE KOCUNDURUYOR. ARTIK HERSEYDEN KIL KAPIYORSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Economy uçan halk ~ 4 yıl önce
Sn.Milletvekili, Oturmak istediğin koltuğun parasını ödedin de sana bilet mi vermediler ? Yada parasını verip bilet alacağın başka bir havayolu şirketi yok mu ? Yoksa sen ısrarla THY ucuz koltuktan bilet alıp uçak içinde ücretsiz olarak First Class'a geçerek mi yolculuk istiyorsun ? Yani devletin uçağını diğer vatandaşlardan farklı bir ücret, hizmet, karşılama, ikram, keyif ve özel muamele avantajıyla mı kullanmak istiyorsun ? Açıkça söyleyiverde herkes anlasın artık. Lafı dolaştırıp durmayın, insanların kafasını karıştırmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000