27 Şubat 2009, Cuma 21:24:34

CENAZELER GETİRİLİYOR

İstanbul-Amsterdam seferini yapan uçakta yaşamını yitiren üç THY pilotu, bir kabin memuru ve bir yolcunun cenazesi bu gece İstanbul'a getiriliyor.
  • kim derdi bu uçuşun dönüşü böyle olacağını cansız bedenleri uçakla geldi salim gittiler nasıl döndüler gurbete giden dönermi dönmez bir beli değil bilirim bunamı denir allahtan rahmet kalanlara sabır ......... allahım sen kalanları koru kazalardan uzak iyi ve güzel uçuşlar nasıb eyle kaderimide varsada sil kimsein ocagına ateş duşmesin ömür bite yol bitmez hadi iyi uçuşlar arkadaşlar ALLAHA EMANETİZ .................
  • allahımdan ölenlere rahmat havacılık sektörümüzün başı sağolsun
  • Sayin meslektaslarima Allah rahmet eylesin... Butun hayatini kaybedenlere Allah rahmet eylesin. Acimiz gercektende buyuk!!! Allah kimseye birdaha gostermesin.
  • MEKANINIZ CENNET OLSUN ACIMIZ BUYUK GUN BIRLIK VE BERABERLIK GUNUDUR

Cenazeleri taşıyan Türk Hava Yolları uçağı bu gece saat 03.00'te İstanbul'da olacak. Kazada yaşamını yitiren Türk Hava Yolları uçağının kaptan pilotu Hasan Tahsin Arısan, ikinci pilotlar Murat Sezer ve Olgay Özgür, kabin memuru Ulvi Murat Eskin ile Bülent İçgören adlı yolcunun cenazesinin bu gece Atatürk Havalimanı'na getirileceği bildirildi.

CENAZELER GETİRİLİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 9 yıl önce
kim derdi bu uçuşun dönüşü böyle olacağını cansız bedenleri uçakla geldi salim gittiler nasıl döndüler gurbete giden dönermi dönmez bir beli değil bilirim bunamı denir allahtan rahmet kalanlara sabır ......... allahım sen kalanları koru kazalardan uzak iyi ve güzel uçuşlar nasıb eyle kaderimide varsada sil kimsein ocagına ateş duşmesin ömür bite yol bitmez hadi iyi uçuşlar arkadaşlar ALLAHA EMANETİZ .................

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
allahımdan ölenlere rahmat havacılık sektörümüzün başı sağolsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sayin meslektaslarima Allah rahmet eylesin... Butun hayatini kaybedenlere Allah rahmet eylesin. Acimiz gercektende buyuk!!! Allah kimseye birdaha gostermesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
MEKANINIZ CENNET OLSUN ACIMIZ BUYUK GUN BIRLIK VE BERABERLIK GUNUDUR

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000