27 Şubat 2011, Pazar 17:35:02

CENAZE İÇİN UÇAK KİRALANDI

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) ve İl Başkanı Necmettin Çalışkan, vefat eden eski Başbakan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın cenaze törenine Adana ve Hatay'dan katılım için Türk Hava Yolları'ndan (THY) 2 uçak kiraladıklarını bildirdi.
  • sen yazdigini iyi oku istersen .. hac defa hac`a gittiginin hesabini sen mi tutuyorsun, bu arkasindan komúsmak degil de ney peki.. yok .. kayip trilyonlari indiragandi falan .. öncek yazdigin iyi oku .. ondan sonra .. düzeltme yap.. EGITIM .. halen sart
  • "Toprağı bol olsun" iyi manada bir dilektir. Sanırım siz "odunu bol olsun" ile karıştırdınız. Yorum yazan kişi ölünün arkasından kötü konuşmamış, yanlış anlamışsınız. Bunun yerine "THY şehitlerini unutmadı" haberine yorum yapan Şeyh-ül İslam'ların yorumlarına tepki verseydiniz daha doğru olurdu.
  • Allah .. akil versin..birak dinimizde , insanlikta bile vafat eden kisinin arkasindan konusulmaz , ölüye sayginiz bile yoksa , daha ne demeli.. biz buyuz iste .. ne kültür biliriz ne din -- konu oluncada .. Allamei Cihan kesiliriz , Seyhül islam oluruz.. yazik.. cok yazik.. Allah affetsin . ne diyeyim .. EGITIM SART !!
  • bize oy vermeyen patates dinindendir ve gelişimiz kanlı mı olacak kansız mı?? sözlerinin ve iç ettiği ve edilmesine göz yumduğu trilyonların ve en önemlisi toplumumuzu inanan inanmayan bölücülüğü ile bölmeye çalışmasının,insanlarımızı yıllarca yüce Allah ile kandırmasının hesaplarını şimdi en yüce makamda veriyor.....
Çalışkan, yaptığı açıklamada, Ankara'da tedavi gören Erbakan'ın hastanede vefat etmesinin kendilerini derin üzüntüye boğduğunu bildirdi.

Partililer ve Erbakan'ı sevenlerin İstanbul'daki cenazesine katılmaları için Adana ve Hatay il teşkilatları olarak THY'den 2 uçak kiraladıklarını belirten Çalışkan, uçakların 1 Mart Salı günü sabah Adana Havalimanı'ndan hareket edeceğini, aynı gün gece de aynı uçakların katılımcıları geri getireceğini söyledi.

Erbakan'ın, ülkenin son 50 yılına damgasını vurduğunu, son yüzyılda tarihin önemli aktörlerinden biri olarak tarihe geçeceğini ifade eden Çalışkan, “Merhum, hayatı boyunca Hakk'ı hakim kılma mücadelesi içerisine oldu. Buna yeryüzü şahittir. Kendisinin ülkemize ve insanlığa büyük hizmetleri olmuştur” dedi.

Çalışkan, Erbakan'ın ülkeye en önemli hizmetinin yönetilmeye mahkum bir topluluğa, yönetme azmi aşılaması olduğuna dikkati çekerek, şöyle devam etti:
“Böylece dindarların siyaset sahnesinde etkin rol almasını sağlamıştır. Erbakan ayrıca, siyasi çalışmaları İslam alemine de örnek teşkil etmiş, Müslüman ülkelerde de dindarların siyasetin içinde olmalarını sağlamış bir şahsiyettir. Hayatının son anına kadar İslam aleminin ve ülkemizin içinde bulunduğu sorunlarla ilgilenmiş, hayatının son anına kadar bu mücadelesini sürdürmüştür. Erbakan'ın davasına sadakati ve samimiyeti, onun hayatı boyunca 'mücahit' olarak anılmasını sağlamış ve öyle de anılacaktır. Onu sevenler olarak, 2 Mart Salı günü İstanbul'da olacağız.”

(Hürriyet)
CENAZE İÇİN UÇAK KİRALANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
sen yazdigini iyi oku istersen .. hac defa hac`a gittiginin hesabini sen mi tutuyorsun, bu arkasindan komúsmak degil de ney peki.. yok .. kayip trilyonlari indiragandi falan .. öncek yazdigin iyi oku .. ondan sonra .. düzeltme yap.. EGITIM .. halen sart

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
"Toprağı bol olsun" iyi manada bir dilektir. Sanırım siz "odunu bol olsun" ile karıştırdınız. Yorum yazan kişi ölünün arkasından kötü konuşmamış, yanlış anlamışsınız. Bunun yerine "THY şehitlerini unutmadı" haberine yorum yapan Şeyh-ül İslam'ların yorumlarına tepki verseydiniz daha doğru olurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Allah .. akil versin..birak dinimizde , insanlikta bile vafat eden kisinin arkasindan konusulmaz , ölüye sayginiz bile yoksa , daha ne demeli.. biz buyuz iste .. ne kültür biliriz ne din -- konu oluncada .. Allamei Cihan kesiliriz , Seyhül islam oluruz.. yazik.. cok yazik.. Allah affetsin . ne diyeyim .. EGITIM SART !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bize oy vermeyen patates dinindendir ve gelişimiz kanlı mı olacak kansız mı?? sözlerinin ve iç ettiği ve edilmesine göz yumduğu trilyonların ve en önemlisi toplumumuzu inanan inanmayan bölücülüğü ile bölmeye çalışmasının,insanlarımızı yıllarca yüce Allah ile kandırmasının hesaplarını şimdi en yüce makamda veriyor.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000