17 Şubat 2014, Pazartesi 09:02:46

ÇELEBİ ÖDÜLLERİ TOPLADI

Çelebi, ulusal ve uluslararası arenadaki başarılı çalışmaları, birbiri ardına ödüller getirdi. Çelebi’nin birer gün arayla aldığı iki uluslararası ödül sağanağı, Türkiye’den gelen son ödülle taçlandı.
  • Gürhan Bey ,Hayri Bey tebrikler.
  • Helal olsun diyorum... Öyle yada böyle aldıkları ödüller yeter... Her seferinde o Çeşebi düşmanlarına lafım.. Çelebi batsada başkası gelse dahamı iyi olacak? Yıllarca verdiğimiz oylar sonucu bunlar oluyor. Neden hükümet bunca yıl havaalanı çalışanlarına "bu adamlar ne halt yiyor ne kadar alıyor" diye incelemiyor. Neden el koymuyor, yasa çıkarmıyor? tabi suçlu Çelebi değil mi? Haklısınız...
  • Yazîklar olsun o ödülleri verenlere! ! !
  • Ahhh İstanbul Çalışanları,Emekçi Memur işçi kardeşlerimiz.Siz e kim verecek bir gün böyle bir belge !!! ?? HAKKINIZI KİM ÖDEYECEK !! Sahipsiz kardeşlerimiz.:-)))

Çelebi, ulusal ve uluslararası arenadaki başarılı çalışmaları, birbiri ardına ödüller getirdi. Çelebi’nin birer gün arayla aldığı iki uluslararası ödül sağanağı, Türkiye’den gelen son ödülle taçlandı.

Ulusal ve uluslararası arenada yürüttüğü başarılı çalışmaları bir çok kez ödüllerle tescil eden Çelebi, 2014’e de hızlı başladı. Çelebi, henüz yılın başında bir hafta içinde üç ödül birden alarak küresel arenada yine başarıları ile öne çıktı. Çelebi, 5 Şubat’ta, Çelebi Delhi Cargo Management India Pvt. Ltd. ile Air Cargo India 2014’te, Hindistan’da “Yılın En iyi Kargo Yer Hizmetleri Şirketi” ödülünü, ertesi gün ise Çelebi Ground Handling Hungary ile Budapeşte Havaalanı tarafından düzenlenen 7. Havacılık Ödülleri’nde “En İyi Yer Hizmetleri Şirketi” seçildi.

Çelebi’nin başarılarını birbiri ardına taçlandıran son ödül ise Türk Hava Yolları’ndan geldi. THY Genel Müdürlüğü’nde 12 Şubat’ta düzenlenen törende, Türk Hava Yolları, Anadolu’daki başarılı yer hizmetleri çalışmalarından dolayı Çelebi Hava Servisi’ni ödüllendirdi.

2014’ün ilk ödülü Hindistan’dan

Çelebi’nin yeni yıldaki ilk ödülü, Hindistan’dan geldi. The Stat Trade Times tarafından 4-6 Şubat 2014 tarihlerindeki Mumbai’deki Bombay Exhibition Center’da düzenlenen Air Kargo İndia 2014 – Hindistan Hava Kargo Fuar ve Konferansı’nda “Hindistan Hava Kargosunda Zorluklar” başlıklı bir sunum da gerçekleştiren Çelebi Delhi Cargo Management India Pvt. Ltd., “Yılın En İyi Kargo Yer Hizmetleri Şirketi” ödülüne layık görüldü. Ödül yarışında Çelebi, uluslararası arenadaki rakipleri Swissport, WFS ve Menzies’i, “Hava Kargo Mükemmellik” kategorisinde geride bırakarak Hindistan’da “Yılın En İyi Kargo Yer Hizmetleri Şirketi” seçildi. 5 Şubat 2014 tarihinde, havalimanı operatörleri, havayolu şirketleri, nakliyeciler ve Hindistan kargo sektörü temsilcilerini katılımıyla düzenlenen gala gecesinde bu anlamlı ödülü, Çelebi Delhi Cargo Terminal Management India Pvt. Ltd. Genel Müdürü Rajesh Goel’in elinden aldı. Tescillenen bu başarının tüm ekip çalışanlarına ait olduğunu belirten Goel, ödülün gurur ve onurunun, sayıları 5 ülkede 10 bine ulaşan büyük Çelebi Ailesi’nin bireylerine ait olduğunu vurguladı.

Bir gün arayla ikinci ödül Macaristan’dan

Çelebi 6 Şubat 2014’te düzenlenen Gala gecesi ile Budapeşte Havaalanı tarafından Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Havacılık Ödülleri’nde Çelebi Ground Handling Hungary (ÇGHH) ile “En İyi Yer Hizmetleri Şirketi” seçildi. Budapeşte Havaalanı 7. Havacılık Ödülleri, Terminal 1’deki Etkinlik Merkezi’nde gerçekleştirilen Gala ile sahiplerini buldu. 7. Havacılık Ödülleri Galası, Macaristan havacılık otoriteleri, hükümet yetkilileri ve Budapeşte Havaalanı yönetiminin yanı sıra, paydaşlar, havacılık sanayi temsilcileri, tur operatörleri ve basın mensuplarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 200 kişilik seçkin bir davetli grubun katılımıyla gerçekleşti.

Çelebi Ground Handling Hungary, havaalanı yetkilileri tarafından; ‘Zamanında performans’, ‘Check-in performansı’, ‘Bagaj işlemleri performansı ‘, ‘Emniyet performansı’ ve ‘Güvenlik konuları’ gibi kriterlerde yapılan değerlendirme sonucunda, Budapeşte Havaalanı’nda “2013 Yılı En İyi Yer Hizmetleri Şirketi” seçildi. 7. Havacılık Ödülleri Galası’nda Çelebi’ye verilen ödül, Celebi Ground Handling Hungary and Austria CEO’su Osman Yılmaz tarafından alındı. Yılmaz, Çelebi’nin, 56 yıllık köklü geçmişi, ileri teknolojisi ve yüksek standartları ile üstün hizmet kalitesinin bulunduğu her noktada kabul ve takdir gördüğünü vurgulayarak, bu güzel ödül ile de bunun bir kez daha tescillendiğini belirtti.ÇELEBİ ÖDÜLLERİ TOPLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Gürhan Bey ,Hayri Bey tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GM ~ 4 yıl önce
Bu ikisine iki koyun verseler garanti biri kaybolur şirketin kamburları bunlar siz kendinizi yönetin önce :)))))
Abartmayın ~ 4 yıl önce
Helal olsun diyorum... Öyle yada böyle aldıkları ödüller yeter... Her seferinde o Çeşebi düşmanlarına lafım.. Çelebi batsada başkası gelse dahamı iyi olacak? Yıllarca verdiğimiz oylar sonucu bunlar oluyor. Neden hükümet bunca yıl havaalanı çalışanlarına "bu adamlar ne halt yiyor ne kadar alıyor" diye incelemiyor. Neden el koymuyor, yasa çıkarmıyor? tabi suçlu Çelebi değil mi? Haklısınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çhs ~ 4 yıl önce
Yazîklar olsun o ödülleri verenlere! ! !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHL !! ~ 4 yıl önce
Ahhh İstanbul Çalışanları,Emekçi Memur işçi kardeşlerimiz.Siz e kim verecek bir gün böyle bir belge !!! ?? HAKKINIZI KİM ÖDEYECEK !! Sahipsiz kardeşlerimiz.:-)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000