18 Nisan 2012, Çarşamba 13:56:18

ÇATILAR UÇTU, UÇAKLAR PAS GEÇTİ...

İstanbul'da etkili olmaya başlayan kuvvetli rüzgâr Atatürk Havalimanı'nda da zor anlar yaşattı...
  • http://www.airporthaber.com/800-milyon-usd-lik-ihaleyi-tav-ladi-39216h.html 800 MİLYON $ LIK İHALEYİ ALAN ARKADAŞ BU REZİLLİĞİN FARKINDA MI Kİ ???
  • marifet 10 yılda 10 havalimanı yapmak değil, en iyisini yapmak...bir yağmur yağsa çatılar şelale gibi akıyor bir de utanmadan altına kova koyuyorlar...ama lafa gelince biz şöyleyiz biz böyleyiz..!! bir fırtına çıktı levhala uçtu ya birine başına düşseydi ne yapacaktı tav...bir tekzip yayınlayıp özür mü dileyecekti...insan hayatı bu kadar ucuz çünkü...yazıklar olsun..!!!
  • Abi eskiden ben Krasnodar'dan diye yorum atardım ama bu arkadaş valla çok sallıyor...Biri atsın şunu şu siteden...
  • az vodka az laf =)
Aniden etkisini gösteren fırtına, Atatürk Havalimanı'nda da kendini fazlasıyla hissettirdi. Rüzgârın bir anda etkili olmasıyla hazırlıksız yakalanarak zor anlar yaşayan yolcu ve personelin yanısıra Atatürk Havalimanı'na iniş-kalkış yapacak olan uçaklarda da birçok gecikme yaşandı.

Fırtınanın şiddeti nedeniyle havalimanındaki reklam panoları ve terminalden otoparka geçilen üst geçitlerden parçalar koptuğu görüldü. Fırtına süresince Atatürk Havalimanı'nda şans eseri kimse yaralanmazken, geçtiğimiz günlerde de yağan yağmur nedeniyle metro katı sular içinde kalmış, elektrik kesintisi yaşanmıştı. 

Zaman zaman 57 knota kadar çıktığı ifade edilen fırtına nedeniyle bazı uçaklar Atatürk Havalimanı'nı pas geçmek zorunda kaldı. Fırtına sebebiyle Sefaköy'deki seyrüsefer cihazlarının üzerine bir cismin düştüğü NDB sisteminin hasar aldığı ancak uçuşları aksatacak bir durum bulunmadığı kaydedildi.

Bu arada şiddetli rüzgâr körükte yolcularını alan THY'ye ait bir yolcu uçağının burnunu çevirerek 30-40 cm kadar sola kaydırdı.

Pas geçen British Airways uçağı:

©AirportHaber
ÇATILAR UÇTU, UÇAKLAR PAS GEÇTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
http://www.airporthaber.com/800-milyon-usd-lik-ihaleyi-tav-ladi-39216h.html 800 MİLYON $ LIK İHALEYİ ALAN ARKADAŞ BU REZİLLİĞİN FARKINDA MI Kİ ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
marifet 10 yılda 10 havalimanı yapmak değil, en iyisini yapmak...bir yağmur yağsa çatılar şelale gibi akıyor bir de utanmadan altına kova koyuyorlar...ama lafa gelince biz şöyleyiz biz böyleyiz..!! bir fırtına çıktı levhala uçtu ya birine başına düşseydi ne yapacaktı tav...bir tekzip yayınlayıp özür mü dileyecekti...insan hayatı bu kadar ucuz çünkü...yazıklar olsun..!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Abi eskiden ben Krasnodar'dan diye yorum atardım ama bu arkadaş valla çok sallıyor...Biri atsın şunu şu siteden...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
az vodka az laf =)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000