19 Mayıs 2012, Cumartesi 17:20:58

BU NASIL DÜZENLEME?

Almanya’nın başkenti Berlin’de yapılan ve 3 Haziran’da hizmete gireceği açıklanmasına rağmen yangın söndürme sisteminin yetiştirilememesi nedeniyle açılışı 2013 yılına ertelenen Berlin Brandenburg Willy Brandt Havaalanı’nda, Türk Hava Yolları’nın (THY) yolculara hizmet vereceği kontuarlar da açıklık kazanmadı.
  • istedigin kadar reklam yap,bademler kuma dustu.gercekler yalan soylemezmis
  • İ;şte THY nın geldiği durum. 3. sınıf havayolu kategorisine geçti sayelerinde.
  • Almanların THY yi rakıp gormesınden kaynaklı cadır cozumune gıttıgını dusunuyorum ama bu gorunusu savunan dıger arkadaslar gıbı padısahım cok yasa demıyorum. THY nin için de torpıl sel olmus akıyor adaletsızlık gunluk karsılanan bır durum olmustur. Avrupda nam yapıp kalelerı fethedbılırler ama ıcten bır ısyan gelır bu gıdısle tabı o zamana torpılsız bır calısan kalırsa..
  • Almanlar Thy yi rakip gördükleri için kıllık yapıyorlar besbelli. Onları anladıkta bizim Türk arkadaşlara neler oluyor? Yıllardır babalarının çiftliği gibi sömürdükleri Thy ye istemedikleri yönetim geldi diye demediklerinin bırakmıyorlar. Yok müdürler şu kadar maaş alıyormuşta, bilmem neymişte. Sanane kardeşim sen mi yönetiyorsun o şirketi? Benim bildiğim Thy rekabet edebilmek için devasa yatırımlar yapıyor, cahil ve kötü niyetli arkadaşların aksine bu yatırımların geri dönüşü bir senede olmayacaktır elbette. Bunlar uzun dönemli stratejilerdir ve söylenenin aksine Thy yönetimi çok başarılıdır bu konuda. Sizin derdiniz Thy nin başarılı olması veya olmaması değil, aynı görüşte olmadığınız insanların yönetimde olması.

THY Berlin Bürosu’nun, yolcu işlemlerinin yapılabilmesi için yeni havaalanında dört kontuar talep ettiği ve henüz bir cevap alamadığı öğrenildi. THY’nin şu anda uçuşlarının yapıldığı Tegel Havaalanı’nda da dört kontuarı bulunuyor.

Haftalık Der Spiegel Dergisi’nde yer alan bir habere göre ise, yeni alanda check-in şalterlerinin sayısının yetersiz olması nedeniyle Türkiye seferleri için yolculara bir çadırda hizmet verilecek. Der Spiegel, havaalanı yönetiminin kontuar sorununu çözmek için 26 Nisan’da yaptığı toplantı protokollerine göre Türkiye’ye gideceklerin işlemlerinin çadırda yapılacağı notunun düşüldüğünü öne sürdü.

Zarar 1 milyar Euro

Protokollere göre, check-in kontuarları Lufthansa, Air Berlin ve Easyjet şirketlerinin kullanımına sunulacağı iddia edildi. Ertelenen açılış nedeniyle Berlin ve Brandenburg Eyaletlerinin zararının ise bir Milyar Euro olduğu tahmin ediliyor.

(Hürriyet)

BU NASIL DÜZENLEME?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

gercek ~ 6 yıl önce
istedigin kadar reklam yap,bademler kuma dustu.gercekler yalan soylemezmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vahim ~ 6 yıl önce
İ;şte THY nın geldiği durum. 3. sınıf havayolu kategorisine geçti sayelerinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tamam da!!! ~ 6 yıl önce
Almanların THY yi rakıp gormesınden kaynaklı cadır cozumune gıttıgını dusunuyorum ama bu gorunusu savunan dıger arkadaslar gıbı padısahım cok yasa demıyorum. THY nin için de torpıl sel olmus akıyor adaletsızlık gunluk karsılanan bır durum olmustur. Avrupda nam yapıp kalelerı fethedbılırler ama ıcten bır ısyan gelır bu gıdısle tabı o zamana torpılsız bır calısan kalırsa..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
riva ~ 6 yıl önce
Almanlar Thy yi rakip gördükleri için kıllık yapıyorlar besbelli. Onları anladıkta bizim Türk arkadaşlara neler oluyor? Yıllardır babalarının çiftliği gibi sömürdükleri Thy ye istemedikleri yönetim geldi diye demediklerinin bırakmıyorlar. Yok müdürler şu kadar maaş alıyormuşta, bilmem neymişte. Sanane kardeşim sen mi yönetiyorsun o şirketi? Benim bildiğim Thy rekabet edebilmek için devasa yatırımlar yapıyor, cahil ve kötü niyetli arkadaşların aksine bu yatırımların geri dönüşü bir senede olmayacaktır elbette. Bunlar uzun dönemli stratejilerdir ve söylenenin aksine Thy yönetimi çok başarılıdır bu konuda. Sizin derdiniz Thy nin başarılı olması veya olmaması değil, aynı görüşte olmadığınız insanların yönetimde olması.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000