26 Şubat 2016, Cuma 10:05:47

Bogota ve Panama seferlerinin detayları belli oldu

Türk Hava Yolları, geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz Bogota ve Panama seferlerinin detaylarını açıkladı.
  • Bir yorumda THY'nin elindeki sadece 5 adet A 332'nin okyanus aşırı uçuş yapabileceği belirtilmiş. Filodaki A 332'lerin menzil bakımından hiçbir farkı yok. THY şirket politikası olarak ikinci el gelen uçaklarla pek ER uçuşu yapmıyor ama bunun istisnaları da olmuyor değil. Bence de ağırlıklı olarak JNA-B-C-D-E uçakları bu seferleri yapacak ancak ihtiyaç halinde diğer A 332'lerin planlanması da mümkün. Hatta A 332'ler tam olarak böyle A 333'ün menzilinin yetmediği ve yolcu potansiyeli yüksek olmayan hatlar bakımından tasarlanan uçaklar. THY'nin bu uçaklara orta menzilli uçak muamelesi yapması çok ilginç.
  • Elimizde 787 olsa Vancover, Denver hatlarina hire bilsem yerinde olur, devaminda Dallas London arasina seferler konulbilir
  • sillye acarsaniz, senede en az kendime ve aileme bes alti bilet almazsam namerdim.. (bunu thy nin arjantin fiyatlarinin 500 700 dolar daha fazla oldugunu bilerek yaziyorum, ne yapalim kardesim ,verecegiz.. en guzel cocuk oyuncaklari thy de, 3 gun once ercan madrid sefernde ricami kirmayip bana oglum icin oyuncak ve cocuk boyama kitabi veren hostes arkadasa buradan tesekkur ediyorum) madridten sonra siliye lan havayollari ile devam ettim, fiyati madrid-scl-madrid 1020 dolar idi..
  • ucuza mal gelsin artık vallahi bıktık kalitesiz ve pahalı mallardan!!

Türk Hava Yolları, Mayıs 2016 itibarıyla, Amerika kıtasında iki önemli noktaya sefere başlıyor:  Bogota (Kolombiya) ve Panama (Panama).

Bayrak taşıyıcı havayolu, bu iki yeni nokta ile kıta genelinde 14. uçuş noktasına ulaşacak. Hemen ardından gelecek Atlanta ise, Türk Hava Yolları tarafından kıta genelinde sefer yapılan 15. nokta olacak.

Türk Hava Yolları ‘nın  (detayları aşağıdaki tabloda sunulan) İstanbul – Bogota – Panama (BOG-PTY) İstanbul seferleri,  haftada 3 frekans olarak planlanmış olup, 04 Mayıs 2016 tarihi itibarıyla başlayacak. İlgili seferlerin biletleri, www.turkishairlines.com web adresi üzerinden satışa sunuldu.

Bogota ve Panama seferlerinin detayları belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

330-200 Filosu ~ 2 yıl önce
Bir yorumda THY'nin elindeki sadece 5 adet A 332'nin okyanus aşırı uçuş yapabileceği belirtilmiş. Filodaki A 332'lerin menzil bakımından hiçbir farkı yok. THY şirket politikası olarak ikinci el gelen uçaklarla pek ER uçuşu yapmıyor ama bunun istisnaları da olmuyor değil. Bence de ağırlıklı olarak JNA-B-C-D-E uçakları bu seferleri yapacak ancak ihtiyaç halinde diğer A 332'lerin planlanması da mümkün. Hatta A 332'ler tam olarak böyle A 333'ün menzilinin yetmediği ve yolcu potansiyeli yüksek olmayan hatlar bakımından tasarlanan uçaklar. THY'nin bu uçaklara orta menzilli uçak muamelesi yapması çok ilginç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
etops ~ 2 yıl önce
tk nın bütün 330 larında etops yetkisi yok ondan
Vancover Denver ~ 2 yıl önce
Elimizde 787 olsa Vancover, Denver hatlarina hire bilsem yerinde olur, devaminda Dallas London arasina seferler konulbilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 2 yıl önce
sillye acarsaniz, senede en az kendime ve aileme bes alti bilet almazsam namerdim.. (bunu thy nin arjantin fiyatlarinin 500 700 dolar daha fazla oldugunu bilerek yaziyorum, ne yapalim kardesim ,verecegiz.. en guzel cocuk oyuncaklari thy de, 3 gun once ercan madrid sefernde ricami kirmayip bana oglum icin oyuncak ve cocuk boyama kitabi veren hostes arkadasa buradan tesekkur ediyorum) madridten sonra siliye lan havayollari ile devam ettim, fiyati madrid-scl-madrid 1020 dolar idi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oley ~ 2 yıl önce
ucuza mal gelsin artık vallahi bıktık kalitesiz ve pahalı mallardan!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ip ~ 2 yıl önce
ip'n elimizde kardeşim.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000