09 Ocak 2018, Salı 13:37:06

Bilal Ekşi ve THY ekibi Beştepe'de

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi ve THY ekibi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek üzere Beştepe'ye davet edildi.
  • Artık iş istiyoruzzz referans ortadan kalksın havacılık mezunları işe girsin
  • Bu şirketin çalışanlarının hali nolacak. Biri paradan doymaz biri primden doymaz öteki yöneticilerini gömer. Biraz insan olsanız yemek yediğiniz kaba tükürmeseniz güzel olacak. Nankör aç gözlü olmayı bırakın. Herkes çok fazla uçuyor bi siz değildiniz.
  • Taşerona kadro....
  • prim istiyoruz

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Genel Müdürü Bilal Ekşi ve THY ekibi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek üzere Beştepe'ye davet edildi.

Türk Hava Yolları'nın Antalya'da düzenleyeceği müdürler zirvesi öncesinde THY ekibi İlker Aycı ve Bilal Ekşi ile birlikte Beştepe'ye davet edildi.

THY'nin 2017 yılındaki başarışının ele alındığı görüşmede Cumhurbaşkanı RecepTayyip Erdoğan'ın da bir konuşma yapacağı öğrenildi.

Bilal Ekşi ve THY ekibi Beştepe'de

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

İŞSİZ GENÇ ~ 5 ay önce
Artık iş istiyoruzzz referans ortadan kalksın havacılık mezunları işe girsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sedaa ~ 5 ay önce
Bu şirketin çalışanlarının hali nolacak. Biri paradan doymaz biri primden doymaz öteki yöneticilerini gömer. Biraz insan olsanız yemek yediğiniz kaba tükürmeseniz güzel olacak. Nankör aç gözlü olmayı bırakın. Herkes çok fazla uçuyor bi siz değildiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tt ~ 5 ay önce
Taşerona kadro....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Prim istiyoruz ~ 5 ay önce
prim istiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000