11 Aralık 2009, Cuma 15:55:18

"BİLAL EKŞİ DOĞRU TERCİH"

Kıbrıs Türk Sivil Havacılık Çalışanları Sendikası UÇ-SEN Başkanı Kaptan Pilot Tamer Azizoğlu, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Bilal Ekşi’nin, Kıbrıs Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü görevine getirilmesini Airport TV’ye değerlendirdi...
  • biliyormusunuz yorumlarınızı okudum. ne kadar dar görüşlüsünüz birde azizoğlu okusa nasıl güler diilmi. tarihe bakınız yoruma gerek yok adamın gelişi tc'nin garantisi idi geldi para da geldi ve gitti tüm destek bir anda yok oldu ve gümmmm kapandı. tarih azizoğlunu haklı çıkardı şapkanızı çıkarıp saygıyla anınız... demek azizoğlu çok akıllı ve ileriyi görüyormuş keşke onunla karşılaşıp konuşma imkanım olsa... size de artık özür dilemek kalıyor. saygılar...
  • sayın azizizoğlu ve sadık abisi acaba ne değişti hani nerede pilotların haklarını korumak için kurdukları sendika kthy yi enyoğun sezonda gıreve sokarak uğrattıkları zarardan pilotlar ne kazandı aklı olan bu meczupların arkasından gitmez .kthy pilotları artık uyanın şahsi çikarlar için kurulan uçsenin gerçek yüzünü görun.
  • SN.TACOYUN "14.MAAŞLARI KALDIRDIM"ACIKLAMASI SADECE SHOW 352.000 USD ODEDIGI KOKPITE SIMDI THY RAKAMLARINI YANI 500.000 ODEMEK ZORUNDA KALACAK HABERI YOK TASARRUF MU ETTI KTHY YE ZARAR MI VERDI BIRLIKTE GORECEGIZ BU ISTEN KIM KAZANCLI CIKTI SIZCE?
  • Sn Azizoğlu daha şimdiden yandaş olmaya başlamış bile. Acaba tanıyor mu ? Veya daha geleni hiç görmeden böyle konuşmalar yapmak ne kadar doğru ? Sendikacılık biraz dikkat ve özen ister. Siz de bunlara uyun bari. Vakitsiz açıklamalar ileri de başınıza büyük dertler açabilir.

Kıbrıs Türk Sivil Havacılık Çalışanları Sendikası UÇ-SEN’in Başkanı Kaptan Pilot Tamer Azizoğlu, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Bilal Ekşi’nin, Kıbrıs Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü görevine getirilmesini çok olumlu bir gelişme olarak değerlendirdi.

Konuya ilişkin Airport TV’nin sorularını yanıtlayan Kaptan Pilot Azizoğlu, Kıbrıs Türk Hava Yolları ile Türk Hava Yolları arasındaki işbirliğinin bitmesinin ardından KıbrısTamer Azizoğlu Türk Hava Yolları’nın iyi bir şekilde yönetilemediğini belirterek, “Bilal Ekşi gibi deneyimli bir yöneticinin Kıbrıs Türk Hava Yolları’nın başında bulunması, şirket için çok yararlı olacağına inanıyorum.” dedi.

Kıbrıs Türk Hava Yolları’ndaki yönetim değişikliğini basında çıkan haberler aracılığı ile öğrendiğini söyleyen Azizoğlu, Bilal Ekşi yönetimindeki Kıbrıs Türk Hava Yolları’nın Türk Hava Yolları ile yeniden bir iş birliğinin yolunu açacağına da inandığını kaydetti.

"BİLAL EKŞİ DOĞRU TERCİH"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 8 yıl önce
biliyormusunuz yorumlarınızı okudum. ne kadar dar görüşlüsünüz birde azizoğlu okusa nasıl güler diilmi. tarihe bakınız yoruma gerek yok adamın gelişi tc'nin garantisi idi geldi para da geldi ve gitti tüm destek bir anda yok oldu ve gümmmm kapandı. tarih azizoğlunu haklı çıkardı şapkanızı çıkarıp saygıyla anınız... demek azizoğlu çok akıllı ve ileriyi görüyormuş keşke onunla karşılaşıp konuşma imkanım olsa... size de artık özür dilemek kalıyor. saygılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sayın azizizoğlu ve sadık abisi acaba ne değişti hani nerede pilotların haklarını korumak için kurdukları sendika kthy yi enyoğun sezonda gıreve sokarak uğrattıkları zarardan pilotlar ne kazandı aklı olan bu meczupların arkasından gitmez .kthy pilotları artık uyanın şahsi çikarlar için kurulan uçsenin gerçek yüzünü görun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SN.TACOYUN "14.MAAŞLARI KALDIRDIM"ACIKLAMASI SADECE SHOW 352.000 USD ODEDIGI KOKPITE SIMDI THY RAKAMLARINI YANI 500.000 ODEMEK ZORUNDA KALACAK HABERI YOK TASARRUF MU ETTI KTHY YE ZARAR MI VERDI BIRLIKTE GORECEGIZ BU ISTEN KIM KAZANCLI CIKTI SIZCE?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sn Azizoğlu daha şimdiden yandaş olmaya başlamış bile. Acaba tanıyor mu ? Veya daha geleni hiç görmeden böyle konuşmalar yapmak ne kadar doğru ? Sendikacılık biraz dikkat ve özen ister. Siz de bunlara uyun bari. Vakitsiz açıklamalar ileri de başınıza büyük dertler açabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000