24 Nisan 2010, Cumartesi 15:42:03

"BEŞİKTAŞ" THY FİLOSUNA KATILDI

Türk Hava Yolları filosuna bir uçak daha kattı. Şirket, uçağa “Beşiktaş” adını koydu...
  • 330 Uçak diyerek Yunanistan gibi biz de iflas etmiyelim. Yunanlilar da senelerdir vergi vermeyerek zengin oldular, fakat Devlet fakir. Avrupada vergiler insanin belini bükerken yunanlilar Kral gibi yasiyorlardi, Atinada marka çantasi, marka günes gözlügü ve makyaji olmiyan bir tane kadin yok.Ama Avrupa 45 Milyar Euro yardim ediyor. Bize olsa 330 adet uçaginiz var diye hiç yardim etmezler.!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • binmiyorum arkadaş beşiktaş uçağına... thy bir an önce politikasını değiştirsin. Denizlispor uçağı olmazsa hayatta binmem:P
  • futbol takımı ile alakası yok.sıra ilçe isimlerine geldi .eyüp fatih eminönü ve beşiktaş bunlar yeni gelen uçaklar.. hayırlı olsun.
  • THY NASILMI KAZANIYOR SÖYLEYIM GELIRIN (paranin)DOGRU YERLERE HARCANIYORDA ON DAN ÖNCEKI GIBI INDIRE GANDI YAPILMIYOR .AMA BUNU HERKEZ ANLAYAMAZ CEKEMIYORLAR KISKANIYORLAR .ANLAYAMADIGIM BIR SEY VAR ÖNCEDEN NEDEN HIC KIMSE ::YAA BU THY NEDEN HIC BÜYÜYEMIYOR DIYE SORDULARMI HIC BU PARALAR NEREYE GIDIYOR HIC SORAN OLMADI AMA BÜYÜYÜNCE SORULAR GELMEYE BASLIYOR :::INSAF INSAF HAAA THY BILETLERI PAHALI ?? BENCE EVET BAHALI BEN SAHSEN THY ILE UCMUYORUM AMA BILETLERI BIRAZ UCUZLAT SALAR BENCE BOS UCAK KALMAZ ::

Türk Hava Yolları, Cumhuriyet’in 100’üncü yılı için koyduğu 330 uçaklık filo hedefine hızlı adımlarla ilerliyor. Birçok şirketin zarar açıkladığı, hatta çok sayıda şirketin iflas bayrağını çektiği son dönemler bile büyüme anlamında büyük adımlar atan THY, bir uçağı daha filosuna kattı.

“TC-JKN” kuyruk tesciliyle göklerdeki yerini alacak olan Boeing 737-700 tipi uçağa “Beşiktaş” ismi konuldu.

©AirportHaber.com
 

"BEŞİKTAŞ" THY FİLOSUNA KATILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
330 Uçak diyerek Yunanistan gibi biz de iflas etmiyelim. Yunanlilar da senelerdir vergi vermeyerek zengin oldular, fakat Devlet fakir. Avrupada vergiler insanin belini bükerken yunanlilar Kral gibi yasiyorlardi, Atinada marka çantasi, marka günes gözlügü ve makyaji olmiyan bir tane kadin yok.Ama Avrupa 45 Milyar Euro yardim ediyor. Bize olsa 330 adet uçaginiz var diye hiç yardim etmezler.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
binmiyorum arkadaş beşiktaş uçağına... thy bir an önce politikasını değiştirsin. Denizlispor uçağı olmazsa hayatta binmem:P

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
futbol takımı ile alakası yok.sıra ilçe isimlerine geldi .eyüp fatih eminönü ve beşiktaş bunlar yeni gelen uçaklar.. hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY NASILMI KAZANIYOR SÖYLEYIM GELIRIN (paranin)DOGRU YERLERE HARCANIYORDA ON DAN ÖNCEKI GIBI INDIRE GANDI YAPILMIYOR .AMA BUNU HERKEZ ANLAYAMAZ CEKEMIYORLAR KISKANIYORLAR .ANLAYAMADIGIM BIR SEY VAR ÖNCEDEN NEDEN HIC KIMSE ::YAA BU THY NEDEN HIC BÜYÜYEMIYOR DIYE SORDULARMI HIC BU PARALAR NEREYE GIDIYOR HIC SORAN OLMADI AMA BÜYÜYÜNCE SORULAR GELMEYE BASLIYOR :::INSAF INSAF HAAA THY BILETLERI PAHALI ?? BENCE EVET BAHALI BEN SAHSEN THY ILE UCMUYORUM AMA BILETLERI BIRAZ UCUZLAT SALAR BENCE BOS UCAK KALMAZ ::

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000