17 Ağustos 2009, Pazartesi 18:04:23

Berna'dan iyi haberler var

Türk Hava Yolları’nın başarılı Kabin Eğitim Müdürü Berna Tanyolaç’tan iyi haberler var.
  • Yeni ögrendim.cok buyuk gecmıs olsun.allaha şükür erken farkedilmiş iyiliği yap denize at demişler yaptığınız fedakarlıklar iyilikler ve gülen yüzünüz hep size güzel günler olarak dönecektir elbette.geçmişler olsun.sizi sevıyorum
  • setur olarak bizde kendisine geçmiş olsun diyoruz.
  • Güzel, insancıl, hakkaniyetli ve ilkeli kalbinize daha iyi bakacağınızı ümit ediyorum. Size ve sevenlerinize büyük geçmiş olsun. Tez zamanda iyileşin işinizin başına dönün. Çok güzel şeyler yaptınız ve daha yapacağınız çok şey var. Güzel yüzünüzden o güzel gülüşünüz eksilmesin.yazılanlar arasında bazı inanlık dışı şeyler gördüm o insanlar için insanlık adına esef ettim, allah böylelerini aynı şeyi kendi başlarına vererek sınar... sevgiler.
  • Geçmiş olsun

Geçtiğimiz Cuma günü Gebze’deki Anadolu Sağlık Merkezi’nde kalp kapakçıklarındaki rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan THY Kabin Eğitim Müdürü ve eski TASSA Başkanı Berna Tanyolaç’ın sağlık durumu iyi. Tanyolaç’ı hastanede ziyarete giden AirportHaber Genel Yayın Yönetmeni Ali Kıdık, başarılı yöneticiye geçmiş olsun dileğinde bulundu.

AirportHaber aracılığıyla sevenlerine mesaj gönderen Tanyolaç, “ Rahatsızlığım süresince desteklerini esirgemeyen ve hep yanımda olan dostlarıma sevgiler gönderiyorum. Yeniden doğmuş gibiyim. Herkes sağlığına çok daha dikkat etsin.

Ben rahatsızlığımı tesadüfen tansiyon ölçtürdüğümde anladım. Sağlığınızı ihmal etmeyin. En kısa sürede mesai arkadaşlarımın arasına katılmak istiyorum” dedi.

Berna Tanyolaç

Berna'dan iyi haberler var

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 9 yıl önce
Yeni ögrendim.cok buyuk gecmıs olsun.allaha şükür erken farkedilmiş iyiliği yap denize at demişler yaptığınız fedakarlıklar iyilikler ve gülen yüzünüz hep size güzel günler olarak dönecektir elbette.geçmişler olsun.sizi sevıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
setur olarak bizde kendisine geçmiş olsun diyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Güzel, insancıl, hakkaniyetli ve ilkeli kalbinize daha iyi bakacağınızı ümit ediyorum. Size ve sevenlerinize büyük geçmiş olsun. Tez zamanda iyileşin işinizin başına dönün. Çok güzel şeyler yaptınız ve daha yapacağınız çok şey var. Güzel yüzünüzden o güzel gülüşünüz eksilmesin.yazılanlar arasında bazı inanlık dışı şeyler gördüm o insanlar için insanlık adına esef ettim, allah böylelerini aynı şeyi kendi başlarına vererek sınar... sevgiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000